Reklamka.cz

Dva dny + dva technici = 1550m2 banneru

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Rád bych touto cestou poděkoval tobě a celé BARTH Reklamce za realizaci instalace doposud největšího banneru na budovu společnosti Foxconn v Pardubicích, kterou jsem ve své kariéře zadával.

Celý proces od tenderu až po finální instalaci proběhl hladce podle plánu. Navrhli jste řešení za nejvýhodnější cenu oproti konkurenci, vhodný materiál pro banner, dodali jste doplňující informace ohledně vlastností veškerého materiálu. Účastnili jste se osobně jednání nutných pro hladký průběh prací a trpělivě odpovídali na naše doplňující otázky. Skvěle jste komunikovali s naším dodavatelem grafického návrhu a tiskových dat, aby byl tisk co nejkvalitnější. Přesné naplánování potisku, prací a instalace v námi požadovaném termínu jste opět dokázali splnit bez jakéhokoliv zpoždění. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Pavel Kožený, Head of Communication & PR

 

Jak viděl celou akci její koordinátor – náš specialista Zdenda Ceral?

zig_zag-1.jpg

Jak se reklamní agentura dostane k takovéto realizaci?

Se společností Foxconn spolupracujeme již delší dobu a díky tomu nás přizvali do výběrového řízení na realizaci velkoformátového banneru na budovu Z1B.

Díky našim dlouholetým zkušenostem s obdobnými zakázkami, jsme byli schopni připravit nabídku přesně dle zadání a doplnit všechny požadované informace k provedení a certifikace k použitým materiálům.

zig_zag-2.jpg

Jak probíhají přípravy na takovou realizaci?

V první fázi jsme museli budovu a plochu k montáži přesně zaměřit a navrhnout místa pro uchycení 3 bannerů, ze kterých se plocha složí. Při návrhu dělení výsledné plochy jsme museli brát v potaz celkovou hmotnost banneroviny.

Z tohoto důvodu jsme navrhli vhodný materiál, který bude odolný vůči povětrnostním vlivům a jeho hmotnost nepřevýší nosnost vysokozdvižné plošiny. Námi navržené rozměry bannerů jsme poskytli grafickému studiu klienta, které připravilo v součinnosti s našimi grafiky kreativní návrh a tisková data.

zig_zag-3.jpg

Co vše je potřeba k montáži?

Speciální vysokozdvižná plošina s dlouhým ramenem a velkou nosností, kotervní materiál do zdiva, ocelové lanko k vytvoření rámu pro uchycení bannerů, gumolano pro výplet a samozřejmě naši zkušení technici.

Byli při práci nějaké potíže, které se řešily za běhu?
Díky pečlivé přípravě realizace vše proběhlo hladce a podle plánu. Jedinou komplikací bylo snad jen velké vedro, které ten den panovalo.

reference-foxconn-banner-1
reference-foxconn-banner-6
reference-foxconn-banner-9
reference-foxconn-banner-2
reference-foxconn-banner-3
reference-foxconn-banner-4
reference-foxconn-banner-5
reference-foxconn-banner-7
reference-foxconn-banner-8

Velké složité zakázky nás baví...

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral