Reklamka.cz

První půlrok jsme se bavili

zig_zag-1.jpg

Nezapomenutelný Majáles

Tak tuhle akci si nenechá ujít snad nikdo z Pardubic a okolí a my byli u toho. Tradičně je skupina BARTH hlavním partnerem této akce a každý zaměstnanec a věrní zákazníci mají k dispozici dvě vstupenky na oba dva dny akce.

Pro dokonalé vychutnání celé akce byla připravena obrovská VIP zóna, aby se bárťáci nemuseli tlačit ve frontách na občerstvení a měli si kde odpočinout mezi jednotlivými koncerty. Neuvěřitelně luxusní zážitek z festivalové sezóny.

Reklamka.cz
reference-barth-8
reference-barth-7
reference-barth-6
reference-barth-5
reference-barth-4
reference-barth-3
reference-barth-2
reference-barth-1
zig_zag-2.jpg

Letní BARTH Cup a dětský den

Tradiční akce v Honbicích, na kterou jsou zváni všichni zaměstnanci. Jako každoročně byl připraven turnaj v malém fotbale mezi jednotlivými divizemi firmy, spousta her a hlavolamů pro děti a nesmělo chybět ani prasátko na grilu a osvěžující točené pivo. Míra Straka (služebně nejstarší zaměstnanec) na tuto akci poskytuje svůj úžasný areál pro tuto nezapomenutelnou akci a my mu tímto děkujeme. Samozřejmě nesmíme zapomenou na organizátora turnaje Míru Vraného, holky z marketingu Autocentra a Mariku Burkoňovou, které připravily dětský den.

reference-barth-9
reference-barth-10
reference-barth-11
reference-barth-12
reference-barth-13
reference-barth-14
reference-barth-15
reference-barth-16
zig_zag-4.jpg

Parádní firemní grilovačka

JIž potřetí připravil obchodní ředitel Pavel Formánek za vydatné pomoci Adama Burkoně tradiční bárťáckou grilovačku. Jednoho červnového dne před kancelářemi zavoněly perfektní domácí burgery a načalo se pár lahví prosecca. Přijít ochutnat a trochu se pobavit dostali možnost všichni zaměstnanci Reklamky a jejich rodinní příslušníci. Taková klasika, která vždy potěší.

reference-barth-26
reference-barth-25
zig_zag-3.jpg

Sklouznutí na zimním BARTH Cupu

Na začátku března se uskutečnil historicky první zimní BARTH Cup. Mělo se jednat pouze o test bruslařských dovedností našich zaměstnanců a jejich zájem o tuto zimní aktivitu. Ohlas byl tak pozitivní, že si tato akce našla pevné místo v našich kalendářích. Čas na ledě byl rozdělen na dvě poloviny, v jedné se poklidně bruslilo, v té druhé se naopak ukázala rychlost nohou a šikovnost rukou některých našich borců v hokejovém zápase.

reference-barth-17
reference-barth-18
reference-barth-19