Rozhovor
s Kubou Kmoníčkem

zig_zag-1.jpg

Začněme třeba tím, že nám vysvětlíš, co obnáší tvoje pozice: Technik na aplikaci reklamy ze samolepicích fólií?

Každý pracovní den ráno si v mobilním telefonu otevřu aplikaci Helios, ve které máme rozpis úkolů na daný den. V tomto rozpisu je uveden předpokládaný čas realizace, obchodník/produkční, který zadává daný úkol, poznámky (kontaktní osoba, adresa realizace, atd.)

Podle čísla zakázky si najdu krabici s polepy, kterou kolegové z výroby připraví, abych mohl vyrazit na realizaci zakázky. Strávíme  hodně času i na cestách, protože máme klienty po celé republice.

zig_zag-2.jpg

Zrealizuji daný úkol, který se liší od jednotlivých zakázek. Někdy jde o stržení předchozích polepů a realizaci polepu nového nebo jen polep samotný. Ke všem zakázkám je předem schválený návrh klientem a podle něj se řídím při realizaci.

Každou zakázku nafotím, pobalím všechny věci a vracím se zpět na "základnu". Tímto pro mě končí jedna zakázka a můžu se pustit do další 😊

zig_zag-3.jpg

Jak dlouho v BARTHu pracuješ, a jaké máš předchozí zkušenosti?

V květnu to bude 15 let. Předchozí zkušenosti nemám žadné. Při studiu na vysoké škole (moc mě to nešlo) mě zaujal inzerát, který jsem viděl a zajímalo mě, jak je možné polepit autobus. Zkusil jsem poslat životopis a na jeho základě si mě pozvali na pohovor a bylo to. Nic z lepení folií jsem neuměl. Vše co umím dnes, jsem se naučil od zkušenějších kolegů, kteří mi dali potřebnou školu :)

zig_zag-4.jpg

Polepit trolejbus je asi celkem výzva, ne?

Zase takový problém to není. Je potřeba mít kvalitní tým lidí, který polep realizují. Je také důležitá celá příprava zakázky od obchodníka, produkční, grafika až po tisk. A jestli vás zajímá, jak dlouho se lepí trolejbus, tak ve 2 lidech jsou to 2 dny.

zig_zag-6.jpg

Náš slogan zní: Polepíme cokoliv, tak jaké byly nejzajímavější předměty, kterým si změnil face

Bylo toho opravdu hodně, ale co mě utkvělo v paměti, jsou třeba hudební nástroje pro Marka Ztraceného a jeho Tour de léto, polep vozidel na Rally Dakar včetně helmy Zdeňka Tůmy, která byla vystavena ve studiu při přenosech rally, stovky autobusů do různých států, tapety do hotelových pokojů, vodní člun, branding letiště Pardubice, dodávka pro Policii ČR, polepy pro HC PCE (ledová plocha, mantinely, autobus, atd.)

Reklamka.cz
Reklamka.cz
zig_zag-5.jpg

Jak se "žije" v Reklamce?

Jedná se o super místo na práci se skvělým kolektivem a velkým zázemím celého holdingu.

Mám krásné vzpomínky na mnoho teambuildingů. Prvně jsem se proletěl vrtulníkem nad Mont Blancem. S celým týmem Reklamky jsme byli k výročí vzniku firmy na pár dní v Dubaji (první let dopravním letadlem). A nakonec jsem byl za výbornou a dlouholetou práci ve firmě vybrán s několika kolegy na cestu na ostrov Madeira.

zig_zag-7.jpg

A klasika na závěr: Co dělá Kuba Kmoníček, když zrovna nelepí?

Jízdím na kole, houbařím, rád cestuji po památkách, zajímám se o letadla, modelařím, často navštěvuji různé výstavy a akce jako jsou Comic Con, Ice Cream Festival, Dny NATO, 300 zatáček Gustava Havla nebo Hradecká V8.

Tak to je vše, co jsme z našeho upovídaného Kuby dostali :D

kmonda-galerie-1
kmonda-galerie-2
kmonda-galerie-3
kmonda-galerie-4
kmonda-galerie-5
kmonda-galerie-6
kmonda-galerie-7
kmonda-galerie-8