Reklamka.cz

Náš textil na Rallye Dakar 2022

zig-zag-4.jpg

CO VŠE SE VYDALO DO SAUDSKÉ ARÁBIE?

Pro tým BARTH Racing již několik let navrhujeme a tvoříme kompletní oblečení nejen na nejtěžší etapový závod světa - Rallye Dakar 2022. Na tuto těžkou zkoušku se vyráběly funkční softshellové bundy, mikiny, kšiltovky, ponožky, zimní bundy, kraťasy, osušky, multifunkční šátky, které chránily před sluncem, zimou i pískem. Ve výbavě nechyběly sluneční brýle v praktickém obalu.

zig_zag-1_1.jpg

POŘÁDNÉ TRIČKO JE ZÁKLAD

Trička jsme vyráběli z inovativního sendvičového materiálu jehož vrchní část tvoří polyester a vnitřní bavlna. Velkou předností je neomezená možnost sublimačního tisku na vrchní polyesterovou část, kdy je cena za tisk stejná, bez ohledu na počet použitých barev. Příjemné nošení pak zajistí vnitřek z bavlny u varianty s krátkým i dlouhým rukávem. Výroba triček začala schválením grafiky. Poté se z bílého materiálu vyřezaly jednotlivé díly, které se následně potiskly a sešily.

 

 

textil-barth-racing-2022 kopie
textil-barth-racing-2022 kopie 9_1
textil-barth-racing-2022
textil-barth-racing-2022 kopie 10
textil-barth-racing-2022 kopie 2
uvodni_obrazek
zig-zag-3.jpg

JAKÉ BYLY MODELY "NA TĚLE"? ANEB OPRAVDOVÉ HODNOCENÍ OD JEDNOHO Z ÚČASTNÍKŮ

"Dakar je vždy takovou malou módní přehlídkou kreativity designerů oblečení a zásadní zkouškou funkčnosti. Saudská Arábie, ohledně počasí není monotematická, vždy musíme být vybavení jak na teplo, tak i na zimu. A jak jsme dopadli? Myslím, že víc jak dobře, co se týče grafiky a kreativity tak myslím, že naše oblečení zaznamenalo úspěch. 
A funkčnost -  softshellová bunda je taková klasika, už léty vyzkoušená. Letos zaslouží absolutorium novinka, funkční tričko s krátkým i dlouhým rukávem. Jiný materiál na obou stranách se stará o to aby tričko, chladilo i hřálo a hlavně nebylo cítit po náročném dni, nevím jak ta technologie funguje přesně, ale podle mě na Dakar už tričko z jiného materiálu nechci."

 Vlasta Korec

textil-barth-racing-2022 kopie 3
textil-barth-racing-2022 kopie 4
textil-barth-racing-2022 kopie 5
textil-barth-racing-2022 kopie 11
textil-barth-racing-2022 kopie 12
textil-barth-racing-2022 kopie 13
textil-barth-racing-2022 kopie 14
textil-barth-racing-2022 kopie 15

Potřebuje textil do extrému nebo jen na firemní teambuilding?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek