Správa PPC reklamy Tvorba webových stránek Tvorba e-shopu Správa sociálních sítí SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy

TVORBA E-SHOPU

Tvoříme e-shopy, které jsou responzivní (přizpůsobují své zobrazení mobilním zařízením), jsou v moderním duchu a hlavně fungují a slouží svému prodejnímu účelu. Navíc díky přehledné a jednoduché administraci si sami následně dokážete editovat a přidávat své produkty. 

Celý projekt s vámi nejprve detailně probereme a zjistíme jeho účel. Poté navrhneme řešenívytvoříme grafiku a postavíme pro vás nový e-shop, který bude vyhovovat všem trendům dnešní doby a hlavně bude plnit své cíle.

Současně s tím myslíme i na vaši dohledatelnost – při tvorbě eshopu dbáme na zásady SEO. Po realizaci projektu poskytujeme také služby z oblasti online marketingu – PPC reklamu, napojení e-shopů na srovnávače zboží a další služby, které vám pomohou dosáhnout vaše prodejní cíle.

Reklamka.cz

Zjistíme vaše potřeby.

Reklamka.cz

Navrhneme nejlepší řešení.

Reklamka.cz

Pustíme se do práce.

Reklamka.cz

Předáme hotový e-shop.

MALÝ E-SHOP

Malé e-shopy tvoříme na nejpoužívanějším redakčním systému na světě WordPress s doplňkem WooCommerce. Výhodou je, že Vám pomocí tohoto systému vytvoříme krásné webové stránky, které budou obsahovat i stránku s jednotlivými produkty. Toto řešení je vhodné pro ty, kteří chtějí mít designový web i s možností sekce BLOG a zároveň chtějí prodávat své produkty.

KOMPLEXNÍ E-SHOP

V případě, že máte několik stovek produktů a chcete pokročilejší e-shopové řešení, tak vám váš e-shop vytvoříme na redakčním systému Prestashop. Jde o jedno z nejpopulárnějších e-shopových řešení na světě, které nabízí dobrou podporu a velké množství funkcí. Zároveň je také vhodné jako B2B platforma.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS