PPC reklama Weby a e-shopy Sociální sítě SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy Jak nasdílet přístupy k reklamním účtům?

TVORBA WEBŮ a E-SHOPŮ

sestavíme vám responzivní web nebo e-shop od A do Z včetně vlastního designu

< zpět na stránku Online marketing

OD ANALÝZY PO REALIZACI

Vytváříme designové webové stránky i promakané e-shopy, které dokážeme napojit na různé systémy. Současně myslíme na vaši dohledatelnost – při tvorbě dbáme na zásady SEO. Pro tvorbu webů využíváme nejpoužívanější open source redakční systém na světě (WordPress) s jehož pomocí si následně webové stránky dokážete kompletně upravovat sami. Menší e-shopy tvoříme také na WordPressu v kombinaci s doplňkem WooCommerce. Složitější e-shopy tvoříme na platformě Shoptet, která je nejvyužívanější v celé ČR.

Proč si vybrat právě nás?

🚀 Komplexní přístup od analýzy po realizaci: navrhneme nejlepší řešení přímo pro Vaši potřebu. 

💻 Uživatelsky přívětivé open source řešení: na weby využíváme redakční systém WordPress, který vám umožní snadno a rychle upravovat obsah jendotlivých stránek.

📊 Zviditelnění a podpora: napojíme web/e-shop na analytické nástroje, abychom mohli sledovat jeho výkonnost a návštěvy. Zároveň poskytujeme podporu dle vašich individuálních potřeb. Dále zajišťujeme zviditelnění v online prostředí prostřednictvím PPC reklamy, newsletterů, sociálních sítí a dalších efektivních kanálů.

Reklamka.cz
Reklamka.cz

ZJISTÍME VAŠE POTŘEBY

Reklamka.cz

NAVRHNEME NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Reklamka.cz

PUSTÍME SE DO PRÁCE

Reklamka.cz

PŘEDÁME HOTOVÝ WEB/E-SHOP

Reklamka.cz

Jaké jsou možnosti a ceny?

  1. Jednoduchá webová vizitka - nejlevnější možné řešení, jednostránkový web postavený WordPressu s použitím šablony DIVI. Vybírat můžete z předpřipravených rozvržení na tomto odkazu.
  2. Prezentační web na šabloně - vhodné pro firmy nebo živnostníky. Vícestránkový web postavený na WordPressu s výběrem vlastní designové šablony. Na ukázku Vám zašleme námi ověřené a funkční rozvržení. Cenu stanovíme dle rozsahu obsahu a náročnosti grafiky.
  3. Prezentační web s grafikou na míru - vhodné pro větší firmy, které chtějí mít vlastní design na míru. Navrhneme Wireframe, ve kterém si schválíme rozvržení prvků a dle něho vytvoříme design v Adobe XD. Schválený design následně implementujeme do webu.
  4. Firemní intranet - vhodný pro větší firmy, kteří potřebují mít přehled ve firemních dokumentech, novinkách a zaměstnancích a to vše pod pokličkou nepřístupné veřejnosti.
  5. E-shop na WordPressu s využitím WooCommerce - vhodné pro ty, kteří chtějí mít designový prezentační web obohacený o prodej produktů nebo služeb. Na e-shop můžeme napojit platební bránu, dopravce, fakturační systém, zbožové srovnávače, B2B sekci a mnoho dalšího.
  6. E-shop na Shoptetu - vhodné pro klasické e-shopy, které jsou určené pouze pro prodej. Výhodou systému je, že nemusíte řešit platbu za hosting, která je už zahrnuta v měsíčním poplatku.
Reklamka.cz

FIREMNÍ WEBOVÉ PREZENTACE

web-ginstav
web-diton-soutez
web-topmalir
web-pavlikova
web-chudy
web-magicenglish
web-prace-teleflex
web-diton
web-hace-reality
web-jecminek
web-intranet-rko
web-gtt-as
web-prosped
web-svtech
web-trotina-motorsport
web-trotina-group
web-svitani
web-strojon
web-rko-group
web-s-firma
web-reality-dachovsky
web-zdenabouda
web-zelenarezidence
web-uzitkove-vozy-zebra
web-cambridge-centrum1

E-SHOPY

web-dog_leg
web-ev_centrum
web-mediwork
web-kaisler-unika
web-domaci-vakuovani
web-pro8
web-korunacek

NAŠE REFERENCE

Vymalovali jsme web pro firmu TOP Malíř

Vymalovali jsme web pro firmu TOP Malíř

17.4.2024

Vytvořili jsme nové webové stránky TOPMalíř.cz pro Jana Doležala, který se specializuje na malování pokojů, natěračské práce a další služby.

Nový web pro ZEBRA GROUP

Nový web pro ZEBRA GROUP

28.2.2024

Pro klienta Zebra Group s.r.o. jsem vytvořili nový, moderní, responzivní web, který perfektně vystihuje profil společnosti a jejich výrobků.

Tvorba e-shopu Domacivakuovani.cz a rychlý růst díky online marketingu

Tvorba e-shopu Domacivakuovani.cz a rychlý růst díky online marketingu

5.1.2024

Pro našeho dlouhodobého klienta Mar-Luk s.r.o. jsme vytvořili zcela nový e-shop Domacivakuovani.cz, který se specializuje na prodej potřeb pro domácí vakuování potravin, jako jsou například vroubkované sáčky, vakuovací stroje, sous-vide vařiče a mnoho dalšího. E-shop byl vytvořen na platformě WordPress + WooCommerce.  

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

JV Working s. r. o.

JV Working s. r. o.

15.11.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

21.6.2022

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s. započala svou cestu v roce 1992, kdy poskytla bezpečný přístav první skupince hendikepovaných dětí a jejich rodinám. První krůčky Soukromé speciální školy pro děti s více vadami SVÍTÁNÍ vedly nejen k zabezpečení a vzdělávání dětí v rámci školního roku, ale také k poskytování dalších služeb a aktivit v období letních prázdnin.

Strojon

Strojon

21.12.2021

Pro firmu Stojon jsme vytvořili nový vizuální styl, který jsme následně přenesli na celou firmu.

MAGIC ENGLISH

MAGIC ENGLISH

23.3.2021

Spolupráce s firmou MAGIC ENGLISH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

DITON

DITON

4.3.2021

DITON je významným hráčem na trhu v oblasti betonových výrobků.

SVTECH

SVTECH

4.1.2021

Spolupráce s firmou SVTECH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

MyDr.Dog

MyDr.Dog

30.10.2020

Nová značka MyDr.Dog s prémiovými krmivy na trhu. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS