PPC reklama Weby a e-shopy Sociální sítě SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy Jak nasdílet přístupy k reklamním účtům?

TVORBA WEBŮ a E-SHOPŮ

sestavíme vám responzivní web nebo e-shop od A do Z včetně vlastního designu

< zpět na stránku Online marketing

OD ANALÝZY PO REALIZACI

Vytváříme designové webové stránky i promakané e-shopy, které dokážeme napojit na různé systémy. Současně myslíme na vaši dohledatelnost – při tvorbě dbáme na zásady SEO. Pro tvorbu webů využíváme nejpoužívanější open source redakční systém na světě (WordPress) s jehož pomocí si následně webové stránky dokážete kompletně upravovat sami. Menší e-shopy tvoříme také na WordPressu v kombinaci s doplňkem WooCommerce. Složitější e-shopy tvoříme na platformě Shoptet, která je nejvyužívanější v celé ČR.

Proč si vybrat právě nás?

🚀 Komplexní přístup od analýzy po realizaci: navrhneme nejlepší řešení přímo pro Vaši potřebu. 

💻 Uživatelsky přívětivé open source řešení: na weby využíváme redakční systém WordPress, který vám umožní snadno a rychle upravovat obsah jendotlivých stránek.

📊 Zviditelnění a podpora: napojíme web/e-shop na analytické nástroje, abychom mohli sledovat jeho výkonnost a návštěvy. Zároveň poskytujeme podporu dle vašich individuálních potřeb. Dále zajišťujeme zviditelnění v online prostředí prostřednictvím PPC reklamy, newsletterů, sociálních sítí a dalších efektivních kanálů.

Reklamka.cz
Reklamka.cz

ZJISTÍME VAŠE POTŘEBY

Reklamka.cz

NAVRHNEME NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ

Reklamka.cz

PUSTÍME SE DO PRÁCE

Reklamka.cz

PŘEDÁME HOTOVÝ WEB/E-SHOP

Reklamka.cz

Jaké jsou možnosti a ceny?

  1. Jednoduchá webová vizitka - nejlevnější možné řešení, jednostránkový web postavený WordPressu s použitím šablony DIVI. Vybírat můžete z předpřipravených rozvržení na tomto odkazu.
  2. Prezentační web na šabloně - vhodné pro firmy nebo živnostníky. Vícestránkový web postavený na WordPressu s výběrem vlastní designové šablony. Na ukázku Vám zašleme námi ověřené a funkční rozvržení. Cenu stanovíme dle rozsahu obsahu a náročnosti grafiky.
  3. Prezentační web s grafikou na míru - vhodné pro větší firmy, které chtějí mít vlastní design na míru. Navrhneme Wireframe, ve kterém si schválíme rozvržení prvků a dle něho vytvoříme design v Adobe XD. Schválený design následně implementujeme do webu.
  4. Firemní intranet - vhodný pro větší firmy, kteří potřebují mít přehled ve firemních dokumentech, novinkách a zaměstnancích a to vše pod pokličkou nepřístupné veřejnosti.
  5. E-shop na WordPressu s využitím WooCommerce - vhodné pro ty, kteří chtějí mít designový prezentační web obohacený o prodej produktů nebo služeb. Na e-shop můžeme napojit platební bránu, dopravce, fakturační systém, zbožové srovnávače, B2B sekci a mnoho dalšího.
  6. E-shop na Shoptetu - vhodné pro klasické e-shopy, které jsou určené pouze pro prodej. Výhodou systému je, že nemusíte řešit platbu za hosting, která je už zahrnuta v měsíčním poplatku.
Reklamka.cz

FIREMNÍ WEBOVÉ PREZENTACE

web-pavlikova
web-chudy
web-magicenglish
web-prace-teleflex
web-diton
web-hace-reality
web-jecminek
web-intranet-rko
web-gtt-as
web-prosped
web-svtech
web-trotina-motorsport
web-trotina-group
web-svitani
web-strojon
web-rko-group
web-s-firma
web-reality-dachovsky
web-zdenabouda
web-zelenarezidence
web-uzitkove-vozy-zebra
web-cambridge-centrum1

E-SHOPY

web-dog_leg
web-ev_centrum
web-mediwork
web-kaisler-unika
web-domaci-vakuovani
web-pro8
web-korunacek

NAŠE REFERENCE

Nový web pro ZEBRA GROUP

Nový web pro ZEBRA GROUP

28.2.2024

Pro klienta Zebra Group s.r.o. jsem vytvořili nový, moderní, responzivní web, který perfektně vystihuje profil společnosti a jejich výrobků.

Tvorba e-shopu Domacivakuovani.cz a rychlý růst díky online marketingu

Tvorba e-shopu Domacivakuovani.cz a rychlý růst díky online marketingu

5.1.2024

Pro našeho dlouhodobého klienta Mar-Luk s.r.o. jsme vytvořili zcela nový e-shop Domacivakuovani.cz, který se specializuje na prodej potřeb pro domácí vakuování potravin, jako jsou například vroubkované sáčky, vakuovací stroje, sous-vide vařiče a mnoho dalšího. E-shop byl vytvořen na platformě WordPress + WooCommerce.  

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

JV Working s. r. o.

JV Working s. r. o.

15.11.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s.

21.6.2022

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o. p. s. započala svou cestu v roce 1992, kdy poskytla bezpečný přístav první skupince hendikepovaných dětí a jejich rodinám. První krůčky Soukromé speciální školy pro děti s více vadami SVÍTÁNÍ vedly nejen k zabezpečení a vzdělávání dětí v rámci školního roku, ale také k poskytování dalších služeb a aktivit v období letních prázdnin.

Strojon

Strojon

21.12.2021

Pro firmu Stojon jsme vytvořili nový vizuální styl, který jsme následně přenesli na celou firmu.

MAGIC ENGLISH

MAGIC ENGLISH

23.3.2021

Spolupráce s firmou MAGIC ENGLISH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

DITON

DITON

4.3.2021

DITON je významným hráčem na trhu v oblasti betonových výrobků.

SVTECH

SVTECH

4.1.2021

Spolupráce s firmou SVTECH je rozsáhlá a trvá již několik let. Podívejte se na vybrané reference.

MyDr.Dog

MyDr.Dog

30.10.2020

Nová značka MyDr.Dog s prémiovými krmivy na trhu. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS