Reklamka.cz

Branding letiště Pardubice – Terminál Jana Kašpara

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Se společností BARTH Reklamka jsme začali spolupracovat v roce 2022. Již v minulosti mně řada známých doporučovala právě tuto společnost. První kroky naší spolupráce vedly ke sjednocení vizuálu letiště na sociálních sítích, pokračovalo to grafikou na webu, tvorbou vizitek a reklamních videí. Postupně se vzájemná kooperace rozšířila na kompletní branding interiéru terminálu letiště. Celý tým společnosti odvedl skvělou a profesionální práci. Se spoluprací jsme maximálně spokojení a chceme v ní pokračovat i nadále.

Mária Ministrová, Development and Marketing Manager

zig_zag-1.jpg

Grafické zpracování vizuálu

V rámci zakázky jsme vytvořili ručně kreslené motivy místních kulturních památek (např. Kunětická hora, Zelená brána, zámek Pardubice), které jsme do prostoru letiště zakomponovali v souladu s hlavní myšlenkou – vytvořit jedinečný prostor, jenž poskytuje komfort, kvalitní zázemí a příjemné kompaktní prostředí pro cestující i zaměstnance.

zig_zag-2.jpg

Wallwrap

Největší část práce na tomto projektu spočívala v brandingu ochozu v odletové a příletové hale. Na  stěny je wallwrap samolepka to nejlepší řešení a touto cestou jsme se vydali i my. Podklad totiž nevyžaduje žádnou složitou přípravu, nevznikají žádné nečistoty jako u malby a vše je celkem rychle nainstalované. V rámci letiště jsme samolepky vytvořené na míru instalovali za pomoci vysokozdvižného vozíku, díky čemuž jsou v současné chvíli příjemnou a decentní ozdobou prostoru.

zig_zag-4.jpg

Podlahové samolepky

Během tvorby navigačního systému na podlahové ploše jsme využili stávající logo a malinko jej graficky poupravili tak, aby mohly vzniknout například originální samolepky se speciální laminací odolnou proti poškrábání, které jsou ideální volbou pro namáhané prostory a veřejná místa s vysokou koncentrací návštěvníků. V konkrétním případě vznikl taktéž poutavý prvek, který doslova vybízí děti k tomu „prolétnout se“ uvnitř haly, a to ještě před samotným odletem do cílové dovolenkové destinace. Zároveň se jedná o příjemnou formu a přehledné směrování cestujících např. k  rychlému a pohodovému odbavení.

zig_zag-5.jpg

Klaprámy

 Nejlepší a nejrychlejší možnost, jak upozornit na nějakou novinku nebo akci v interiéru budovy, je pomocí klaprámů. Do nich snadno umístíte plakát s informacemi, které chcete předat cestujícím a rychle dokážete reagovat na změny. Výměnu totiž zvládne opravdu každý.

reference-letiste-pardubice-9.jpg

Wallwrap samolepka s tvarovým ořezem

Ideální forma polepu a ořezu pro jednoduchou grafiku či text, kterou jsme aplikovali na vstupních dveřích do haly letiště a zakomponovali v rámci nápisu „Vítejte v Pardubicích“. Vše opět v čistých a jednoduchých liniích tak, aby jednotlivé komponenty dotvořily a dokonale zapadly do celkového konceptu.

zig_zag-6.jpg

Pískované fólie na okna

Jemná dekorace průhledných ploch, která plní také funkci zneprůhlednění prosklených prostorů, a to bez zamezení pronikání světla dovnitř interiéru. V našem případě jsme pískované fólie s tvarovým ořezem použili na vstupní dveře do terminálu.

zig_zag-8.jpg

PRVNÍ LETOŠNÍ LET Z PARDUBIC

Veškerou výše zmíněnou tvorbu a její realizaci jsme zvládli ještě před prvním letošním letem z Pardubic do španělského Alicante, za což jsme nesmírně rádi.

Jelikož jsme tento první let pro klienta zaznamenali, upravili a sestříhali – přidáváme dané video k nahlédnutí, stejně jako záznam z 3denní akce brandování interiéru letiště.

VIZE DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE

Celkově je nový terminál i koncept letiště určený všem, kteří dávají přednost klidnému, komfortnímu a rychlému odbavení bez zbytečných stresů a bez nutnosti dorazit na letiště s několika hodinovým předstihem. Cílem dlouhodobé spolupráce je zvýšit povědomí o tom, že pardubické letiště poskytuje pravidelné i charterové lety a podpořit také neustále se rozšiřující nabídku dovolenkových destinací.

Podívejte se na videa z letiště ↓

Reklamka.cz
Reklamka.cz
reference-letiste-pardubice
reference-letiste-pardubice-15
reference-letiste-pardubice-13
reference-letiste-pardubice-14
reference-letiste-pardubice-11
reference-letiste-pardubice-10
reference-letiste-pardubice-16
reference-letiste-pardubice-9
reference-letiste-pardubice-5
reference-letiste-pardubice-7
reference-letiste-pardubice-12
reference-letiste-pardubice-8
reference-letiste-pardubice-6
reference-letiste-pardubice-4
reference-letiste-pardubice-3
reference-letiste-pardubice-2
reference-letiste-pardubice-17
reference-letiste-pardubice-18
reference-letiste-pardubice-19
reference-letiste-pardubice-20

Realizujte velký projekt se silným partnerem.

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner