Firemní textil Ponožky na zakázku Kšiltovky a kulichy Firemní košile na míru Katalogový textil Textil na míru Pracovní oděvy Firemní softshellové bundy

VŠE NA VAŠI HLAVU

KATALOGOVÉ A ZAKÁZKOVÉ KŠILTOVKY A KULICHY

< zpět na stránku Reklamní textil

Reklamka.cz

Vyrábíme firemní čepice a kulichy na zakázku, ale i brandujeme katalogové hotové výrobky dle vašich představ. Využíváme pouze kvalitní materiály a moderní technologie, aby výsledný produkt byl nejen esteticky přitažlivý, ale i dlouhodobě funkční. Jsou ideálním doplňkem pro každou příležitost, od firemních akcí po sportovní události.

Reklamka.cz

Díky flexibilitě a širokému výběru designů můžeme splnit jakékoli vaše požadavky. Vyberme barvy, materiály, loga a další detaily, tím vytvoříme unikátní produkt, který bude skvěle reprezentovat vaši značku. Zakázková výroba navíc zajišťuje, že vaše čepice a kulichy budou jedinečné a přesně podle vašich představ.

Reklamka.cz

Investice do čepic a kulichů přináší řadu výhod. Vytvoříte krásný a funkční dárek pro své zákazníky a zaměstnance a navíc bude vaše logo stále na očích, tím podpoříte růst svého brandu.

Reklamka.cz

Katalogové či zakázkové, to je oč tu běží

Katalogové kšiltovky – jedná se o standardní skladové kšiltovky, které lze vybrat z katalogu. Jsou to to již hotové čepice, kde nelze volit svoji barvu, zapínání či jiné doplňky. Žádné minimální množství a garance rychlého dodání. Jako branding na tyto čepice buď lze udělat výšivku, nášivku, potisk, 3D aplikace - výšivka, guma nebo případně našít label. Label může být silikonový nebo tkaný, může to být další zdobící prvek na čepice, kde může být například nějaký piktogram či symbol.

Katalogové kulichy – skladové hotové čepice a kulichy, které jsou k dostání ihned za velmi dostupnou cenu, není stanoveno minimální množství pro objednávku, logo aplikujeme výšivkou, nášivkou, tkanou či tištěnou etiketou nebo gumovým labelem.

 

 

Výroba na zakázku

Zakázkové kšiltovky – přesně podle Vašich požadavků dokážeme vytvořit jedinečný design na míru. Vybírat můžete z velkého množství materiálů a kombinací barev, doplňků a aplikací. Minimální množství pro objednávku je 300 ks od jednoho designu a barevné kombinace, ale může být delší termín dodání než u katalogového zboží.

Zakázkové kulichy – patří sem pletené čepice a funkční čepice. Tyto čepice Vám zhotovíme na míru dle vlastního jedinečného designu, minimální množství na pletené čepice je 50 ks, můžeme Vám zajistit širokou škálu modelů vyrobených z certifikovanách materiálů – acrylic nebo merino vlna. Funkční čepice můžou být i zateplené, jedná se většinou o sportovní čepice pro týmy.

Reklamka.cz
Reklamka.cz

Kšiltovky

klasické baseballové kšiltovky, snapbacky, flexfit čepice, velmi oblíbené kšiltovky stylu trucker, military a army či do módy se opět vracející kšilty.


Reklamka.cz

Kulichy

pletené čepice a funkční polyesterové čepice, s bambulí i bez bambule.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS