Billboardy City-light vitríny Reklama na vozech MHD Navigační tabule na sloupech Reklama na mostech Ostatní venkovní reklama

OSTATNÍ VENKOVNÍ REKLAMA

Nejen velkoplošné reklamy na štítech domů v centru či na příjezdových komunikacích, ale také hypercuby pro prezentaci výrobků, firmy či voleb. Výhodou hypercubů je, že se dají postavit na mnoho místech včetně centem měst a jsou tedy vhodným médiem pro krátkodobé kampaně. Plochy vlastníme či dokážeme pro Vás zajistit vhodné místo pro štít či zajistíme veřejný zábor prostor pro hypercube.

Reklamka.cz

Velkoformátová plocha

Reklamka.cz

Součástí navigace

Reklamka.cz

Vhodná pro váš brand

Reklamka.cz

Exkluzivní lokality

REKLAMNÍ PLACHTY, ŠTÍTY

Velkoplošné reklamní plachty zaujmou především svým formátem. Plachty mohou sloužit jako navigace nebo pro posílení brandu vašeho produktu či společnosti. Reklamní plachty jsou umístěny na štítech a fasádách domů v centrech města s vysokou koncentrací osob a nebo při frekventovaných komunikacích.

HYPERCUBY A JINÁ MÉDIA

Můžete samozřejmě využít našeho grafického studia a nechat nás, abychom pro vás vytvořili moderní a poutavý billboard nebo můžete dodat vlastní návrh, který pro tisk billboardu použijeme. Pokud přemýšlíte, jaký typ souboru máte dodat pro tisk nebo jaké použít barvy a rozměry, navštivte sekci o přípravě dat k výrobě.

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS