Reklamka.cz

AUTONEUM

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Společnosti Autoneum dodáváme reklamní předměty pro denní použití, na společenské události firmy nebo jako vánoční či výroční dárky pro zaměstnance a jejich partnery. Od standardních rozdávacích produktů jako je balzám na rty dodáváme až po dárkové balíčky pro zaměstnance.

FIREMNÍ TEXTIL

Vedení společnosti Autonea rádo realizuje teambuildingy, vánoční večírky či zaměstnanecké dny. Na tyto akce je potřeba obléknout personál, účinkující nebo i všechny příchozí na akci. Těmto všem účastníkům tedy dodáváme textil s brandingem ze všech různých škál textilního průmyslu. Oblékáme taky pracovnice recepce a další jiné pracovníky společnosti.

EVENTY

Firemních událostí je v Autoneum požehnaně, což je dobře, akce podporují spokojenost zaměstnanců, a proto jsou akce dělány – pro jejich větší spokojenost ve společnosti. Autoneu tedy jakožto odborník na eventovou produkci pomáháme s realizací těchto větších akcí a tvoříme např. vánoční večírky jako event „na klíč“, kdy s jasným plánem vše zarezervujeme, objednáme, dodáme a vy se jdete na událost pouze bavit.

FIREMNÍ TISKOVINY

Autoneum vydává kvartálně firemní magazín pro své zaměstnance. Naší povinností je za včasu graficky zpracovat, přeložit do cizích jazyků, vytisknout a dodat kompletní firemní magazín až ke klientovi, aby jej mohl rozdat mezi své zaměstnance a ti se mohli dozvědět, co je ve firmě nového, a co je bude čekat v následujících týdnech.

VIDEO Z VÁNOČNÍHO VEČÍRKU

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO AUTONEUM DĚLÁME

Chcete také zviditelnit Vaši společnost?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň