Firemní textil Ponožky na zakázku Katalogový textil Textil na míru Pracovní oděvy Firemní softshellové bundy Firemní košile na míru

FIREMNÍ TEXTIL

Pod firemním textilem si můžete představit trička nebo čepice, které mohou být darovány jako reklamní předmět Vašim zaměstnancům a klientům či poslouží jako jednorázová trička pro hostesky na Váš event nebo firemní akci. Většinou se jedná o textil, který má jednoduchý potisk nebo výšivku a použijete jen pro jednu příležitost na konkrétní akci.

Reklamka.cz

Snadný výběr

Reklamka.cz

Vhodný dárek

Reklamka.cz

Spokojení zaměstnanci

Reklamka.cz

Budete vidět

Reklamka.cz

Nechte si od nás poradit

textil-na-konkretni-akci.jpg

NA KONKRÉTNÍ AKCI

Ať už pořádáte "family day" pro své zaměstnance nebo jinou firemní akci pro klienty, tak tričko nebo čepice je vždy vhodným dárkem, který najde své využití a zároveň udělá dobrou reklamu Vaší firmě. Čepice s jednoduchým potiskem se hodí vždycky. Venkovní akce k tomu lákají, a taková pokrývka hlavy, když praží slunce, je nezbytnou součástí. Dárky v podobě textilu má rád každý. 

KATALOGOVÝ TEXTIL
firemni-textil-umime-i-textil-na-miru.jpg

UMÍME I TEXTIL NA MÍRU

Jedná se o textil, který pro Vás vytvoříme od návrhu až po samotnou realizaci. Navrhneme a vyrobíme jedinečnou kolekci šitou na míru pro Vaši firmu. Používáme kvalitní osvědčené materiály a textil můžeme vyrobit ve Vašich firemních barvách. V potisku nejsou žádné limity. Oblékneme všechny Vaše zaměstnance, kteří uvítají oblečení šité na míru a kvalitní reprezentující pracovní dresscode. Oblíbené jsou i sportovní dresy šité na zakázku, které využijete při sportovních událostech a můžete tak reprezentovat Váš klub.

TEXTIL NA MÍRU

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS