Reklamka.cz

EUROLOGIS CENTER

JAK TO ZAČALO?

nova-loga-pro-divize-eurologis.jpg

NOVÁ LOGA PRO DIVIZE

Vytvořili jsme nová loga pro všechny divize, navrhli jsme grafiku na propagační bannery na venkovní plochy budov a zajistili jejich výrobu a instalaci. Tvorba nového loga je velmi náročný proces. Je potřeba se naladit na potřeby i vnímání klienta. Což se nám povedlo, i když proces to byl dlouhý a náročný. Vše se ladilo do posledního detailu, nejen hlavní logo pro areál EUROLOGIS, ale také brand pro všechny jeho divize.

navrh-loga-eurologis-2
navrh-loga-eurologis-1
navrh-loga-eurologis-3
navrh-loga-eurologis-5-finale
reklamni-bannery-eurologis.jpg

REKLAMNÍ BANNERY

Když bylo logo na světě, pokračovali jsme v přípravách vizuálů na bannery, které budou prezentovat jednotlivé aktivity areálu. Vyrobit nevšední grafiku v dnešní době není zrovna snadné, když je toho všude tolik. Naším cílem bylo, jasně oddělit každou divizi a udělat něco výjimečného, co každého zaujme. Když nám klient vše odsouhlasil a byl spokojen, začala nejtěžší fáze spolupráce a to instalace vyrobených bannerů nemalých rozměrů. Místo instalace bylo špatně přístupné ze všech stran. Svolali jsme naši partu odborníků a zjistili jsme, zda existuje nějaká plošina, která by s montáží pomohla. Díky náročnému terénu připadala v úvahu jen jedna varianta instalace, a to s pomocí horolezců, kteří s námi do toho šli.

Proces trval několik dní, nejdříve dokonalá technická příprava na bezpečné uchycení bannerů a pak následné pověšení. Horolezci i naši technici
odvedli skvělou práci a tento areál rozhodně nikdo nepřehlédne.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO EUROLOGIS DĚLÁME

velkoformatove-bannery-eurologis-2
velkoformatove-bannery-eurologis-1
velkoformatove-bannery-eurologis-4
velkoformatove-bannery-eurologis-3

Poradíme si se vším, i když na začátku se to zdá nemožné…

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek