Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

TVORBA LOGA

Logo je tedy nedílnou součástí vaší firemní identity a firemní kultury. Vaši zákazníci si vaši firmu budou automaticky spojovat s určitými barvami a designem – a právě ten pro vás rádi zpracujeme a dodáme všechny merkantilie v jednotném grafickém stylu. Vytvoříme pro vás takové logo, aby hned na začátku udělalo dobrý dojem. Přehlednost designu a čitelnost textů je zde to nejpodstatnější.

Reklamka.cz

Zjistíme Vaše potřeby.

Reklamka.cz

Logo realizujeme vždy s originálním designem.

Reklamka.cz

Není to jen o logu, ale o celém grafickém manuálu.

Reklamka.cz

Předání autorských práv k dílu je u nás samozřejmostí.

Logo – nezbytná součást vaší firemní identity

graficke-studio-LOGO.jpg

VAŠE LOGO

Na první schůzce s klientem si řekneme jeho představu (jakou barvu má rád, jaká bude jeho cílová skupina zákazníků). Poté se pustíme do přípravy návrhů loga k danému projektu. Připravíme více variant, které odprezentujeme. Následně doladíme vše k maximální spokojenosti. Připravíme grafický manuál a celé dílo předáme v tištěné a elektronické podobě včetně autorských práv.

korporatni-identita.jpg

NEJDŘÍVE LOGO A POTÉ CORPORATE IDENTITY

Jsme tým grafiků, kreativců, designerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Nechceme být pouze nástroj na vaše myšlenky, ale chceme být hlavně partnerem vašeho nového loga  společnosti či produktu. K vašim projektům přistupujeme s vědomím jeho jedinečnosti. Logo je hlavní komponenta corporate identity.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

JV Working s. r. o.

JV Working s. r. o.

15.11.2022

Společnost Jusda je logistický gigant, který 20 let nabízí své služby na euroasijském a americkém trhu. Podívejte se na naši spolupráci.

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

EUROLOGIS CENTER

EUROLOGIS CENTER

27.5.2021

Firma EUROLOGIS center nás oslovila s požadavkem na tvorbu nového brandu jejich společnosti.

Nemocnice Pardubice

Nemocnice Pardubice

19.3.2020

Dlouholetá spolupráce s Pardubickou nemocnicí. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS