Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

TVORBA LOGA

Logo je tedy nedílnou součástí vaší firemní identity a firemní kultury. Vaši zákazníci si vaši firmu budou automaticky spojovat s určitými barvami a designem – a právě ten pro vás rádi zpracujeme a dodáme všechny merkantilie v jednotném grafickém stylu. Vytvoříme pro vás takové logo, aby hned na začátku udělalo dobrý dojem. Přehlednost designu a čitelnost textů je zde to nejpodstatnější.

Reklamka.cz

Zjistíme Vaše potřeby.

Reklamka.cz

Logo realizujeme vždy s originálním designem.

Reklamka.cz

Není to jen o logu, ale o celém grafickém manuálu.

Reklamka.cz

Předání autorských práv k dílu je u nás samozřejmostí.

Logo – nezbytná součást vaší firemní identity

tvorba-vaseho-loga.jpg

VAŠE LOGO

Na první schůzce s klientem si řekneme jeho představu (jakou barvu má rád, jaká bude jeho cílová skupina zákazníků). Poté se pustíme do přípravy návrhů loga k danému projektu. Připravíme více variant, které odprezentujeme. Následně doladíme vše k maximální spokojenosti. Připravíme grafický manuál a celé dílo předáme v tištěné a elektronické podobě včetně autorských práv.

nejdrive-loga.jpg

NEJDŘÍVE LOGO A POTÉ CORPORATE IDENTITY

Jsme tým grafiků, kreativců, designerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Nechceme být pouze nástroj na vaše myšlenky, ale chceme být hlavně partnerem vašeho nového loga  společnosti či produktu. K vašim projektům přistupujeme s vědomím jeho jedinečnosti. Logo je hlavní komponenta corporate identity.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

EUROLOGIS CENTER

EUROLOGIS CENTER

27.5.2021

Firma EUROLOGIS center nás oslovila s požadavkem na tvorbu nového brandu jejich společnosti.

Nemocnice Pardubice

Nemocnice Pardubice

19.3.2020

Dlouholetá spolupráce s Pardubickou nemocnicí. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS