Reklamka.cz

FERMAT Machine Tool, s.r.o.

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Na základě vynikající spolupráce si dovoluji vystavit tento referenční dopis pro společnost BARTH Reklamka a.s. 
V loňském roce jsme, jako společnost FERMAT Machine Tool s.r.o., realizovali stavbu našeho nového firemního areálu sestávajícího ze třech objektů v celkovém rozsahu investice 88 mil. Kč. Jako dodavatele veškeré grafiky, tedy osvětleného LED loga, označení logy výrobní haly, směrovou tabuli i označení interiérových prostor jsme si i na základě doporučení vybrali společnost BARTH Reklamka. 
Celý projekt byl realizován v dohodnutém termínu a perfektní kvalitě i díky osobnímu nasazení paní Mojžíšové, jako "styčné osoby" za dodavatele. Při stavně se, jak je tomu obvyklé, vyskytla řada komplikací s vlivem na výsledné povrchy značných materiálů a na termín dokončení, nicméně perfektní spoluprací s naším dodavatelem jsme celý projekt dokončili ke spokojenosti obou stran. 
Rád bych vyzdvihl zejména přístup paní Mojžíšové a jako doporučení jistě může sloužit i fakt, že naše vzájemná spolupráce nadále pokračuje k oboustranné spokojenosti. 
Společnost BARTH Reklamka a.s. s jejich zkušenostmi a znalostmi mohu jen a jen doporučit. V případě potřeby více informací jsme Vám k dispozici na tel. čísle 777 339 610.

Ing. Michal Bureš, MBA
jednatel společnosti FERMAT Machine Tool s.r.o.

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

SVĚTELNÉ LOGO

Vyrobili jsme venkovní světelné logo na míru, přesně podle představ klienta. Instalace byla náročná a musela být přesná na milimetry, aby vše korespondovalo s designem nového areálu. Nakonec jsme světelné logo rozsvítili ke spokojenosti majitele společnosti a dílo předali.

NOČNÍ POHLED

Rozsvícené logo vypadá úchvatně v kompozici s celou budovou. 

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO FERMAT DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jaroslava Mojžíšová

reklamní poradce

Jaroslava  Mojžíšová