Světelná reklama 3D nápisy Orientační systémy

SVĚTELNÁ REKLAMA

Jak se udržet v džungli stále nově vznikajících společností? Stát se viditelnými a tím i snadněji dostupnými pro své klienty. Vaše světelná reklama vám přivede nové i stávající zákazníky. Světelné reklamy podpoří identitu vaší společnosti či produktu.

Reklamka.cz

Zjistíme Vaše potřeby.

Reklamka.cz

Připravíme vizualizaci.

Reklamka.cz

Dáme se do práce.

Reklamka.cz

A světelná reklama je na světě.

Světelná reklama se stále stává populárnější

svetelna-reklama-montaze-broz.jpg

VYBERTE SI Z NĚKOLIKA PRVKŮ

  1. světelné panely či písma,
  2. moderní led obrazovky,
  3. světelné totemy,
  4. LED panely.

Naši specialisté na světelná loga s vámi vytvoří tu nejideálnější variantu, která bude hrdě reprezentovat vaši společnost.

REFERENCE MONTÁŽE BROŽ
svetelne-totemy.jpg

SVĚTELNÉ TOTEMY

Hlavní předností totemů a pylonů je dlouhodobá trvanlivost. Variant a možností je v tomto případě několik. Můžete mít monolitický totem různého tvaru a průřezu nebo prosvětlený reklamní totem s použitím backlight banneru. Základ vždy tvoří ocelová, žárově zinkovaná konstrukce, která se kotví do betonového základu. Rádi vám vypracujeme řešení přímo pro vás.

svetelne-ramy.jpg

SVĚTELNÉ RÁMY

Světelné rámy aneb žhavá novinka v naší nabídce. Chcete světelný panel, kde můžete měnit grafiku podle nálady? Chcete prosvítit i graficky náročnější motivy? Jednou chcete reklamu na výšku a za chvíli zase na šířku? Pak je tenhle produkt přesně pro vás. Hodí se například do obchodů, restaurací nebo klidně do kanceláře. Jedná se o hliníkovou konstrukci, ve které je zasazená potištěná textile. Motivů si můžete nechat vyrobit několik a díky velmi snadné obsluze měnit naprosto sami.

Podívejte se na ukázku realizace světelné reklamy Montáže BROŽ

Reklamka.cz

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS