Reklamka.cz

HC DYNAMO PARDUBICE

Jak probíhala naše spolupráce v sezóně 2022/23 TELH

Reklamka.cz
Reklamka.cz

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

Vážený pane Formánku, na základě spolupráce si Vám dovoluji zaslat referenci ze strany hokejového klubu. 
Hokejový klub Dynamo Pardubice spolupracuje se společností BARTH Reklamka a.s. od roku 2006 a spolupráce se každým rokem úspěšně prohlubuje nejen profesionalitou, ale i nabídkou služeb.
Společnost BARTH Reklamka je v současnosti pro Dynamo výhradním dodavatelem veškerého reklamního značení v aréně. Společnost efektivně řeší požadavky klubu, ať už se jedná o výrobu reklam na ledovou plochu, mantinelů, ochozů, samolepek jakékoliv velikosti či přímým tiskem na PVC desky. Pro klub je velmi důležitá flexibilita a v případě časové náročnosti pracovníci společnosti pracují i v nočních hodinách. 
Na tuto spolupráci se můžeme vždy spolehnout a díky vlastním zkušenostem se nebojíme společnost BARTH Reklamka doporučit i našim obchodním partnerům.
Miroslav Novotný
Obchodní manažer
HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s.

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

zig_zag-1.jpg

100 let klubu

Sezóna 2022/23 byla pro Dynamo hodně výjimečná, slavilo 100 let od založení klubu. A taková velká událost vyžaduje náležitou propagaci. Proto se přelepoval tourbus, dodávka, na budovu se vyvěsily nové bannery a mnoho dalšího...

dynamo-branding-stadionu-novy.jpg

Branding stadionu

Od roku 2015 zajišťujeme kompletní branding hokejové arény HC Pardubice. Při spolupráci s HC Dynamo využíváme většinu služeb, které našim klientům nabízíme. Od přípravy grafických podkladů v našem grafickém studiu, přes velkoformátové tisky, instalace polepů a bannerů až po umístění reklam do ledové plochy.

dynamo-branding-propagacnich-predmetu-vaky.jpg

Propagační předměty

Za celou dobu spolupráce jsme pro HC Dynamo zajistili širokou škálu různých propagačních předmětů. Počínaje vizitkami přes letáčky, bloky, podpisové kartičky hráčů, plastové kartičky sloužící jako permanentky, certifikáty, pásky na ruku, igelitové tašky, hrnečky, různé druhy textilu, roll upy, bannery do haly, ale i na budovu a to různých rozměrů, prezentační pop up stěny, billboardy, plakáty do city-light vitrín, velké množství samolepek, nespočet desek od plastových přes dibondové s polepem samolepkou nebo přímým tiskem, ať už do haly nebo na akce jako například předávací šeky a mnoho dalšího…

dynamo-reklamni-polepy.jpg

Reklamní polepy

Dokážeme polepit cokoliv, ať se jedná o mantinely, schodiště, ochozy, střídačky nebo dodávku pro kustody, ale polepili jsme i tourbus na přepravu hokejistů na zápasy a MHD v Pardubicích.

dynamo-3d-loga.jpg

3D loga a fototapety

Víte jak ozvláštnit stěnu místnosti ? My ano, a proto jsme vyrobili pro HC Dynamo přes 20 ks 3D log a nápisů po celé aréně. Dále jsme několik místností včetně kabiny A týmu vyladili polepem stěn fototapetami.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO HC DYNAMO PARDUBICE DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral