Polepy aut Polepy dodávek Polepy nákladních vozidel Polepy MHD a autobusů Polepy výloh, prodejen a kanceláří Výroba cedulí a tabulí Ostatní polepy Branding stadionů

POLEPY MHD A AUTOBUSŮ

Vlastníte autobusovou dopravu? Nebo chcete, aby byla reklama na vaši společnost na vozidlech městské hromadné dopravy? Tak jste u nás správně. V naší neobyčejné Reklamce vám splníme obojí. Můžete využít částečného polepu nebo celopolepu. Díky dvacetiletým zkušenostem používáme fólie té nejvyšší kvality, které máme sami vyzkoušené a otestované. Autobusy polepujeme po celé ČR!

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Autobus si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

POLEP MHD

Reklama na vozech MHD je nejúčinnější reklamou. Jedná se o jezdící reklamku, která díky svému pohybu osloví co možná nejvíce lidí. V Pardubicích exkluzivně tuto reklamu zajišťuje naše společnost. My vám samozřejmě zajistíme reklamy na vozech MHD i v celé ČR

REKLAMA NA MHD

POLEP LINKOVÝCH AUTOBUSŮ

Vlastníte či provozujete linkové či zájezdové autobusy? Naše společnost se již několik let specializuje na polepy těchto dopravních prostředků. Vše realizujeme s péčí o vaše vozidlo a to prostřednictvím certifikovaných folií.  

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na vozidla MHD a autobusy si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

300 druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


PODÍVEJTE SE, JAK SE LEPÍ AUTOBUS PRO DYNAMO

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS