...neobyčejný nápis Montáže Brož

V prvních návrzích od klienta se objevila varianta světelného pylonu. Vždy se snažíme vyhovět zákazníkovu přání, ale zároveň do toho přidat naše zkušenosti a cit pro věc. Proto jsme klientovi nabídli možnost vytvoření další varianty od našich technologů. Klient s touto variantou souhlasil.
 

Jakmile jsme dostali zadání, naši specialisté na světelná loga a venkovní značení se dali do práce. Bylo nutné vytipovat nejvhodnější místo k umístění loga a hlavně vybrat nejlepší možnou technologii.

dve-reseni-napisu.jpg

DO FINÁLNÍHO KOLA NAKONEC POSTOUPILA DVĚ MOŽNÁ ŘEŠENÍ

  1. Plastický nápis, kde jsou písmena (čela) v kompozitním panelu, polepena fólií do barvy a kolem obvodu je umístěn snímací rámeček. Montáž by probíhala na závitové tyče (trny), svícení LED, trafa 12V.
  2. Hliníkové korpusy, kdy na čelní straně je hliník tloušťky 2mm, boky hliník tloušťky 1mm. Čelní strana je povrchově upravena dle RAL a opláštěna komaxitem. Svícení LED moduly, trafa 12V
svetelna-varianta.jpg

SVĚTELNÁ VARIANTA

Nakonec jsme klienta přesvědčili a vybral námi navrženou podsvětlenou variantu s hliníkovým korpusem, která tam designově více zapadla.

podsvětlenou reklamou je osvícení orientováno směrem na podklad pod reklamou, například na fasádu. Výsledným efektem je světelná aura, která prokresluje samostatná písmena. Korpusy mají mnoho možných materiálů, ze kterých lze vyrábět. Ať už je to hliník, nerez, kompozit nebo jiné. Při svařování dbáme na preciznost pomocí TIG technologií. Správná varianta se vybere vždy podle umístění reklamy.

Další výhodou podsvětlené reklamy je, že nevzniká problém při barvení. Dle barvy vybereme vhodnou povrchovou úpravu k docílení kýženého efektu.

Díky moderním a úsporným LED modulům jsou náklady spojené s provozem reklamy minimální.

montaz-loga.jpg

MONTÁŽ LOGA

Po výběru nejvhodnější varianty jsme se pustili do přípravy montáže a výroby samotného loga.

Jakmile bylo logo nachystáno, bylo nutné připravit nezbytné věci na samotnou instalaci. Tedy spojovací a montážní materiál. K vrtání do betonové zdi jsme použily diamantové vrtáky.  

Realizace trvala celý den a došlo ke zničení několika vrtáků. Wow efekt se ovšem dostavil se setměním a rozsvícením loga. Spokojenost tedy byla na straně naší i na straně společnosti Montáže Brož. 

hotovy-napis-vecer
hotovy-napis-ve-dne
priprava-napisu-montaze-broz
priprava-montovani-napisu-broz

PODÍVEJTE SE NA KRÁTKÉ VIDEO, JAK SE SVĚTELNÁ REKLAMA MONTOVALA

Reklamka.cz

Chcete s námi realizovat neobyčejné světelné logo?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek