Reklamka.cz

AUTONEUM

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

reklamni-predmety-autoneum.jpg

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Společnosti Autoneum dodáváme reklamní předměty pro denní použití, na společenské události firmy nebo jako vánoční či výroční dárky pro zaměstnance a jejich partnery. Od standardních rozdávacích produktů jako je balzám na rty dodáváme až po dárkové balíčky pro zaměstnance.

firemni-textil-autoneum.jpg

FIREMNÍ TEXTIL

Vedení společnosti Autonea rádo realizuje teambuildingy, vánoční večírky či zaměstnanecké dny. Na tyto akce je potřeba obléknout personál, účinkující nebo i všechny příchozí na akci. Těmto všem účastníkům tedy dodáváme textil s brandingem ze všech různých škál textilního průmyslu. Oblékáme taky pracovnice recepce a další jiné pracovníky společnosti.

eventy-autoneum.jpg

EVENTY

Firemních událostí je v Autoneum požehnaně, což je dobře, akce podporují spokojenost zaměstnanců, a proto jsou akce dělány – pro jejich větší spokojenost ve společnosti. Autoneu tedy jakožto odborník na eventovou produkci pomáháme s realizací těchto větších akcí a tvoříme např. vánoční večírky jako event „na klíč“, kdy s jasným plánem vše zarezervujeme, objednáme, dodáme a vy se jdete na událost pouze bavit.

firemni-tiskoviny-autoneum.jpg

FIREMNÍ TISKOVINY

Autoneum vydává kvartálně firemní magazín pro své zaměstnance. Naší povinností je zavčasu graficky zpracovat, přeložit do cizích jazyků, vytisknout a dodat kompletní firemní magazín až ke klientovi, aby jej mohl rozdat mezi své zaměstnance a ti se mohli dozvědět, co je ve firmě nového, a co je bude čekat v následujících týdnech.

VIDEO Z VÁNOČNÍHO VEČÍRKU

Reklamka.cz

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO AUTONEUM DĚLÁME

Chcete také zviditelnit Vaši společnost?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň