Reference Bohemia rings

BOHEMIA RINGS s.r.o.

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKA

„Košile od BARTH Reklamky jsou příjemným překvapením. Nejenže zejména dobře sedí díky dobrému střihu, ale i materiál je při každodenním nošení velmi příjemný. Možnost zvolit si detaily jako jsou barvy knoflíků, branding atp. jsou pak už jen pomyslnou třešničkou na dortu v oblasti firemního textilu.„

spokojený zaměstnanec

zig_zag_bohemiarings_1120x450px_4.jpg

PROČ NA MÍRU

Jste majitel firmy a rozhodnete se svým zaměstnancům udělat radost a zvýšit prestiž firmy jedním krokem. Jakým? Odpověď je velice jednoduchá - firemním textilem na míru. Každému kdo dostane obrandované oblečení, odpadají nepříjemné starosti s tím, co si vzít na schůzku, aby to bylo pohodlné a zároveň dostatečné formální. A to nemusíme mluvit jen o košilích na jednání, ale i o šik polotričkách na běžný den v kanceláři.

zig_zag_bohemiarings_1120x450px_1.jpg

ZAČÁTKY NEJSOU JEDNODUCHÉ

Jaký střih, jakou látku, jakou barvu, kam umístit logo?  Pokud nemáte jasnou představu, je na začátku opravdu hodně otázek. Nebojte, máte naše specialisty, kteří vám je velice rychle pomůžou rozluštit. Udělá se grafický návrh, jak by mohl výsledný produkt vypadat a ten se ladí a ladí, dokud není výsledek přesně dle představ zadavatele. Látku jednobarevnou nebo se vzorem, knoflíčky bílé nebo barevné, logo na límeček nebo na hruď? Všechno můžete měnit a po zpracování našimi grafiky názorně uvidíte ve vizualizaci, kterou pro vás připraví.

zig_zag_bohemiarings_1120x450px_3.jpg

NA DETAILECH ZÁLEŽÍ

Každá maličkost ve finále musí tvořit jedinečný celek, který v konfekci prostě nenajdete. Společně můžeme navrhnout barvu knoflíků a jejich potisk, látku, umístění brandu a dalšího. Střih a druh textilu vybereme dle příležitosti, ke které se bude nosit. Do zasedací místnosti luxusní košili, k počítači nebo na cesty pohodlné polo. Jak vznikají košile na míru si můžete přečíst v článku - Každá košile má svůj příběh.

zig_zag_bohemiarings_1120x450px_2.jpg

HLAVNĚ POHODLNĚ A STYLOVĚ

Všichni se v pracovním procesu musí cítit hlavně pohodlně, aby podával ty nejlepší výkony. Každého si proto řádně oměříme, aby vše padlo jak ulité. Textil na míru je opravdu snadno identifikovatelný, a proto působíte na ostatní stylově. Brandingem zvyšujete prestiž vaší firmy v očích zákazníků, dodavatelů, ale i u zaměstnanců samotných.

Vyjádření specialistky na reklamní textil Jarky Mojžíšové:

Vytvoření opravdu kvalitní kolekce oblečení, která dáva smyl, je občas běh na dlouhou trať. O to je ale hezčí, když vidíte spokojené zaměstnance firem, kterým oblečení perfektně padne a navíc vypadají zatraceně dobře.

galerie_bohemiarings_1600x1200px_2
galerie_bohemiarings_1600x1200px_1
galerie_bohemiarings_1600x1200px_6
galerie_bohemiarings_1600x1200px_3
galerie_bohemiarings_1600x1200px_4
galerie_bohemiarings_1600x1200px_5
galerie_bohemiarings_1600x1200px_7
galerie_bohemiarings_1600x1200px_8
galerie_bohemiarings_1600x1200px_9

Chcete šik zaměstnance? Společně je oblékneme.

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek