Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

Grafické studio

Naše studio je srdcem naší firmy. Propojuje všechny naše oddělení, 
které je od přání či požadavků našeho klienta až po finální výrobu.

PROČ VYUŽÍVAT NAŠE GRAFICKÉ STUDIO?

Reklamka.cz

Kreativní tým s dlouholetou praxí.

Reklamka.cz

Používáme nejmodernější nástroje.

Reklamka.cz

Od DTP, přes online až po kreativu.

Reklamka.cz

Nápady vychází ze srdce.

MÁME KREATIVNÍ NÁPADY

Nápady a tvořivost jsou očekávány od každého. V našem případě jde o náš denní chléb. Svět kreativity nás baví, rádi si hrajeme a vymýšlíme. Před každým řešením návrhu je potřeba si říci, koho chcete oslovit, na co má být kladen důraz v dané kampani a další otázky, které jsou potřeba dát do základní idey a tímto vznikne přesné zadání pro náš kreativní tým. Na nápady přicházíme většinou při brainstormingu, kdy bereme v potaz vaše zadání a ctíme zásady vaše Corporate Identity. Výsledkem jsou originální a kreativní nápady, které zaujmou vašeho zákazníka.

JSME MODERNÍ

Slovo moderní nás přesně vystihuje. Používáme nejmodernější technologie a software. Náš tým grafiků se zaměřuje na DTP práce, online kampaně a kreativu zaměřenou na cílovou skupinu.

NAVRHNEME GRAFIKU PRO ONLINE KAMPANĚ A WEBY

Naši kreativci a specialisti na online marketing navrhují bannery pro PPC reklamu a kompletní grafickou podobu webových stránek a e-shopů. 

NAŠE REFERENCE

VŠECHNY REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS