Reklamka.cz

CETIN

Pro společnost CETIN dodáváme velké množství reklamních předmětů, světelná loga, tiskoviny a POS materiály pro tvorbu jejich mediálních kampaní, které provozují na svých sloupech telekomunikačního vedení.

kufry-cetin.jpg

VÁNOČNÍ DÁRKY

V roce 2018 jsme pro společnost CETIN dodávali vánoční předměty pro veškeré jejich zaměstnance. Zaměstnanci měli na výběr mezi luxusním bezpečnostním batohem značky Bobby a cestovním kufrem, který byl vytvořen přímo na míru klienty s jeho logy. Celkově jsme dodávali přes 360 kusů těchto značkových batohů a 860 kusů cestovních kufrů (veškerá zásilka dosahovala velikosti přepravního lodního kontejneru velikosti 40` HC).

3d-napis-cetin.jpg

SVĚTELNÁ REKLAMA

Koncem roku 2019 se společnost CETIN stěhovala ze svého předcházejícího sídla na Olšanské (pověstná telekomunikační věž) do nového sídla na Českomoravské, kde sídlí v novém kancelářském komplexu Beethoven, které je hned vedle O2 areny. Jak se již známo, nové sídlo potřebuje nové značení, v tomto případě jsme zvolili značení světelnými a 3D logy. Na nové sídlo CETINu jsme vyhotovili a nainstalovali 2 kusy světelných log v délce 8,14 metru / logo. Loga byla vyhotovena z krabicového písma svítícího čelně, písmo svítí v korporátních barvách a je umístěno na podkladové desce, která celé logo drží ve výšce několika desítek metrů. Dále jsme k hlavnímu vstupu vyhotovili a nainstalovali logo, jenž je jediným unikátem svého druhu v České republice. Hliníkové 3D logo o délce 7,7 metru je z přední a zadní strany opláštěné betonovou vrstvou, tudíž logo je velmi impozantní a zapadá do industriálního stylu celého komplexu. V temných hodinách je logo osvíceno korporátními barvami, tudíž nejde přehlédnout ani v noci.

nosice-na-sloupy-cetin.jpg

NOSIČE NA SLOUPY

CETIN, který vlastní telekomunikační infrastrukturu po celé České republice má jednu velkou výhodu, vlastní tisíce sloupů a rozvoden, které celou infrastrukturu zajišťují. Jelikož společnost chce, aby lidé věděli, že nám všem CETIN zajišťuji „Rychlý a stabilní internet“ po celé ČR, rozhodli se pro to, říct to všem pomocí reklamy. Marketingové oddělení společnosti nás oslovilo, abychom jim vymysleli, jak rychle a efektivně za nízkých finančních nákladů tuto kampaň komunikovat. Proto nyní dodáváme po celé České republice tisíce bannerů a tisíce nosičů z laminovaného kartonu na sloupy telekomunikačního vedení.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO CETIN DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň