Reklamka.cz

KOUPELNY PTÁČEK

S klientem Koupelny Ptáček nás pojí dlouholetá spolupráce, kterou jsme vybudovali na kvalitně odvedené práci, plnění termínů a perfektní komunikaci. A co vše jsme na více než 100 pobočkách již realizovali?

polep-vylohy-brno-ptacek.jpg

POLEPY VÝLOH

Zadání je na všech pobočkách více méně stejné - precizně zaměřit, kvalitně vytisknout, dobře strhnout, odborně nalepit a pak už vše jen zdokumentovat. Použité materiály volíme dle potřeby - perforovanou one way vision, když má být vidět ven ale dovnitř ne, litou fólii pokud má dojít ke kompletnímu zatemnění výlohy a speciální transparentní fólii pokud nemá dojít k zamezení vniku světla do budovy.

3d-napis-ptacek-podebradska.jpg

NÁPISY A BANNERY

Do interiéru i exteriéru jsme za ty roky nainstalovali stovky 3D písmenek, nalepili nespočet samolepek a cedulek určených k označení místností a navigaci a vypnuli stovky metrů bannerů. Třeba největší instalované logo na budovu bylo dlouhé bezmála 30 metrů a banner měl přes 200 metrů čtverečných. Fotka je lepší než tisíc slov, proto se sami podívejte na fotogalerii.

 

svetelny-napis-ptacek-jeremenkova.jpg

SVĚTELNÉ REKLAMY A PYLONY

Instalací proběhlo nespočet, například pro pobočku v Praze na ulici Jeremenkova jsme nejprve demontovali, následně vyrobili a namontovali novou oboustrannou světelnou reklamu o rozměru 122 x 750 cm, nosná konstrukce, tištěné backlit bannery 2ks, svítí zepředu i zezadu, nikoli z boků. Montáž na budovu na místo původní již deinstalované světelné reklamy, použití stávajícího el. zdroje.

zig_zag-5.jpg

OUTDOOR REKLAMA

Dlouhodobě můžete na štítové ploše o rozměru 7 x 11 metrů vidět pravidelně se měnící motiv nedaleko obchodního centra Futurum. Dále po Pardubicích jezdí celopolep vozu MHD v barvách společnosti, takovou reklamu venku jistě nepřehlédnete.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO KOUPELNY PTÁČEK DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Josef Morkes

reklamní poradce

Josef Morkes