Reklamka.cz

MAGIC ENGLISH s.r.o.

Co pro klienta děláme?

reklamni-predmety-magicenglish.jpg

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Vyrobili jsme krásné bavlněné tašky s potiskem. Jejich maskotem je sova, a tak jsme ručně vyráběli malé sovičky jako talisman pro studenty této školy. Následovalo spoustu dalších reklamních dárků, které vždy byly naladěny v barvách MAGIC ENGLISH.

sesity-magicenglish.jpg

SEŠITY S VLASTNÍM BRANDEM

Nezbytnou součástí každého studenta je školní sešit. I ten se dá vyrobit v originálním designu, a to se nám povedlo.

venkovni-reklama-magicenglish.jpg

VENKOVNÍ REKLAMA A NAVIGACE

Každá firma o sobě musí dát vědět i v okolí a zde dobře fungují bannery a PVC desky s polepem, které slouží někdy jako navigace, a nebo jako reklama společnosti.

microsite-magicenglish-online.jpg

MICROSITE MAGICONLINE.cz

Pro našeho klienta jazykovou školu MAGIC ENSLISH z Náchoda jsme vytvářeli microsite https://www.magiconline.cz/. Požadavek byl postavit funkční mikro web pro výuku jazyků na dálku.

Naslouchali jsme klientovi, abychom splnili všechny jeho požadavky a představy. Výsledek je perfektní a hlavně nový microsite bude velkým pomocníkem pro všechny studenty jazykové školy MAGIC ENSLISH. Nechte se inspirovat i Vy, jednoduchostí, ale zároveň precizností jednoduchého webu, který přinese přesně to, co klient jazykové školy hledá.

PŘEJÍT NA WEB
kompletni-webove-stranky-magicenglish.jpg

KOMPLETNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Pro jazykovou školu jsme vytvořili nový korporátní web, který má za cíl moderně a přehledně odprezentovat nabídku služeb. Na úvodní stránku jsme umístili krásné poutavé video, které představí školu do detailu a ukáže, jak probíhají jednotlivé hodiny s dětmi, studenty i dospělými. Dále jsou na webu odprezentované všechny jazykové kurzy, které má škola v nabídce. Zároveň si můžete i rámci každého jazyka udělat online test zdarma, který Vám prozradí Vaši úroveň. Dle toho pak jednoduše zjistíte, na který kurz se přihlásit. 

Škola MAGIC ENGLISH nesídlí pouze v Náchodě, kde má hlavní sídlo, ale má také pobočky i v dalších 8 městech. Všechny potřebné informace naleznete přehledně na stránce Kontakty. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, tak můžete využít online chat Smartsupp, skrze který Vám odpoví pověřený zaměstnanec školy.

PŘEJÍT NA WEB

VIDEO O JAZYKOVÉ ŠKOLE

Zadání od klienta bylo vytvořit firemní video. Takové úkoly nás baví, můžeme být kreativní a natáčení videa u klienta je většinou velmi zajímavé.

Náš štáb se vydal do sídla firmy a podle připraveného scénáře se pustili do práce.

V záběrech uvidíte překrásné prostory, kde má jazyková škola sídlo, ale zároveň se dozvíte spoustu informací o tom, jak se tam učí, jaké mají kurzy, a jak moc fajn zázemí tam najdete. Toto video slouží k reklamě velmi intenzivně, protože jak se říká, vidět to je mnohem lepší, než o tom slyšet.

Reklamka.cz

Podpořte propagaci Vaší společnosti a obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak nejlépe zviditelnit Vaši společnost.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO MAGIC ENGLISH DĚLÁME

platene-tasky-s-potiskem-magic-english
lanyardy-magicenglish
Nový web Magic English
funkcni-satek-magic-english
funkcni-satek-quatro-magic-english
Nový web Magic Online
magic-english-vyroba-sesitu
sovicky-magic-english

Chcete také neobyčejně zviditelnit Vaši firmu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek