Reklamka.cz

MEDUNA vakuová kalírna – partner pro tepelné zpracování kovů

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

Děkujeme týmu BARTH Reklamka za skvělou kreativní práci v rámci reklamní kampaně pro MEDUNA vakuová kalírna.
Vytvořili nám prezentaci přímo podle našich přání a vše proběhlo bez komplikací a v odsouhlaseném čase.

Ing. Vendula Nováková, jednatelka společnosti

zig_zag-1.jpg

Kalírna.cz – kariéra

V rámci naší spolupráce jsme kalírně pomohli vytvořit náborovou kampaň s využitím outdooru (reklama na autobuse MHD).

Aby polep autobusu mohl vůbec vzniknout, vzali jsme to pěkně od podlahy! Nejprve jsme využili naší profesionální techniky a příslušenstvím a uskutečnili fotografování v autentickém prostředí samotné kalírny.

zig_zag-2.jpg

Personální fotografování v kalírně

Portrétové focení je možností, jak přenést jedinečnost každého jednoho z nás do projektů, které mohou např. podporovat prezentaci firmy, její vize či aktuální potřeby.

Spektrum využití této služby je široké a u nás v BARTH Reklamce se fantazii, jak již víte, meze nekladou! Plníme přání a požadavky i těch nejnáročnějších klientů!

zig_zag-3.jpg

Přesun do grafického studia

Jakmile jsme měli dofoceno, následoval přesun se do našeho grafického studia, kde přišla na řadu kreativní a grafická stránka věci. Fotografie jsme vyladili tak, aby nejen dobře vypadaly, ale v kontextu s celkovým polepem také dávaly jasné sdělení směrem k veřejnosti aneb „Rosteme a hledáme nové kolegy“.

V daném případě bylo personální fotografování základním stavebním kamenem pro obrandování autobusu, kdy je výsledným produktem efektivní forma reklamy ve špičkové kvalitě, která podporuje růst firmy a reflektuje její aktuální potřeby.

zig_zag-4.jpg

Přidejte se k nám, nakopněte svou kariéru…

Jelikož společnost MEDUNA vakuová kalírna s. r. o. neustále roste, dohodli jsme se také na vytvoření originálního banneru na míru, který v současné chvíli zdobí areál firmy (konkrétně poutá pozornost kolemjdoucích a je zakomponován v rámci oplocení).

Veškeré kontaktní údaje, které jsou součástí banneru, jsme navrhli tak, aby vystoupily z polepu hezky do popředí a zároveň korespondovaly se zaměřením kalírny. V rámci podpory náborové kampaně jsme zvolili jako dominantní červenou barvu, která v daném případě hovoří za vše.

reference-meduna
reference-meduna-1
reference-meduna-2
reference-meduna-3

Náborové kampaně umíme

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral