Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

FOCENÍ

Vyfotíme vaše výrobky či prostory provozoven. U nás fotky nejen vyfotíme, ale také upravíme v našem DTP studiu, kde fotku barevně vyvážíme, vyretušujeme nějaké chybičky a výsledkem pro Vás je fotka ve špičkové kvalitě pro další postprodukci.

Reklamka.cz

Produktové focení

Reklamka.cz

Personální focení 

Reklamka.cz

Firemní fotky

Reklamka.cz

Fotky z dronu

PERSONÁLNÍ FOCENÍ

Portrétové fotografie je možnost, jak kreativně ztvárnit inspirující krásu osobnosti. Portrétové focení můžete využit i pro focení vrcholového managementu či zaměstnanců pro následnou prezentaci. Portrétové fotografie fotíme v našem profesionálním ateliéru a následně zpracováváme v našem grafickém studiu.

FOCENÍ PRODUKTŮ

Produktové fotografie jsou základem efektivní prezentace produktů, ať už v elektronické či tištěné podobě. Dopřejte svým výrobkům, produktům, katalogům, e-shopům opravdu jedinečné, profesionálně zpracované fotografie a to včetně retušování a postprodukce.

FIREMNÍ FOTKY

Potřebujete vyfotit interiér budovy nebo venkovní architekturu? Tak to jste na správném místě. Nejdříve se podíváme na to, jak správně exponovat fotografii interiéru a probereme přípravu interiéru před samotným focením. Pro venkovní architekturu vybereme nejvhodnější techniku, a to jak pro statické focení či použití dronu pro focení z výšky.

FOTKY Z AKCÍ

Nafocení fotoreportáží z konferencí, firemních akcí a večírků, koncertů či festivalů a to jak ze země či z dronů. Nic nebereme na lehkou váhu a vždy se fotíme v rámci daného etického kodexu, dodržujeme společenský dress code pro danou akci. Dále nabízíme foto či videokoutek, který můžete mít s různým pozadím. Dokážeme fotkám dodat díky barevnému filtru skvělou atmosféru, takže vypadají jako 100 let starý pohled nebo z nich vytvoříme GIF animaci.

DRONOVÉ ZÁBĚRY

Natáčíme vše, co je kolem nás. Reklamy, hudební akce i svatby či reality. S ohledem na typ záběru vám doporučíme vhodnou technologii se zkušenou obsluhou. Navrhneme jednoduché postupy, abychom z vaší akce vytěžili maximum. Na dron vlastníme pilotní průkaz a dodržujeme kompletní legislativu, kterou nařizuje Úřad pro civilní letectví.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS