Společnosti enteria a.s. a Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

S BARTH Reklamkou jsme realizovali již několik projektů a vždy se na spolupráci velmi těšíme. S uvedením nové firemní identity a postavením vlastního snu – nového reprezentativního sídla firmy Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., se nabízelo umístění charakteristického loga přímo na budovu. Zvolili jsme dominantní světelné logo a velikosti jsme se opravdu nebáli. Na velikosti přeci záleží :) A výsledek? Posuďte sami…  Vážíme si rychlé komunikace, vstřícného jednání a především dobrého výsledku. Dlouholetou spolupráci s BARTH Reklamkou hodnotíme velmi pozitivně a můžeme jen vřele doporučit..

Martin Kvirenc, předseda představenstva

zig_zag-1.jpg

NA VELIKOSTI NEZÁLEŽÍ? ALE JDĚTE :-)

V tomto konkrétním případě rozhodně záleží.  Pro společnosti  enteria a.s. a jejich dceřinou společnost Chládek a Tintěra, Pardubice a.s. jsme dostali možnost realizovat jedno z největších světelných log. Přeci jen rozměry skoro 18 x 3 metry u loga CH&T Pardubice stojí za zmínku. A jaká byla další specifika? Instalace na vrchol 5 podlažního domu a opláštění budovy z tahokovu, které také nepatří mezi nejčastější. Ale i zde jsme našli to nejlepší řešení pro montáž i budovu jako takovou. 

zig_zag-2.jpg

MOŽNOSTI?

Připravili jsme uchycení log skrze hliníkové nosné konstrukce, na které jsou samostatně nasazeny čelně svítící písmena. Největší diskuze se vedly o tom, zda velikost písmen bude dostačující, protože logo bude vidět ze vzdálenosti 300 metrů. Pro jistotu jsme tedy vyrobili jedno vzorové písmeno ve skutečné velikosti, aby si zákazník mohl vše odsouhlasit a měl jistotu, že logo bude přesně dle jeho představ. 

zig_zag-3.jpg

INSTALACE?

K montáži bylo potřeba vysokozdvižné plošiny, jeřábu a v neposlední radě spousta párů šikovných rukou a chytré hlavy, které celou akci zorganizují a dovedou do zdárného konce.  I s takto náročnou realizací jsme si ale dokázali poradit. 

Pokud budete projíždět Pardubicemi v oboustranném směru Hradec Králové - Chrudim, tuto naši realizaci určitě nepřehlédnete. A to jak ve dne, tak i v noci.

Podívejte se na video, jak se takové logo instaluje:

Reklamka.cz
chladek_galerie_3
chladek_galerie_7
chladek_galerie_4
chladek_galerie_2
chladek_galerie_5
chladek_galerie_8
chladek_galerie_1_3
chladek_galerie_1_2
chladek_galerie_1
chladek_galerie_6
chladek_galerie_9
chladek_galerie_10

Chcete také zviditelnit Vaši společnost?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek