Reklamka.cz

UNIPETROL

Více než 6 let pro společnost Unipetrol, a.s. s radostí a se vší vervou vyrábíme, realizujeme a demontujeme polepy na jejich firemních vozidlech.

puvodni-polepy-vozu-unipetrol.jpg

ZAHÁJENÍ SPOLUPRÁCE

Spolupráci jsme zahájili roku 2014, kdy jsme ve spolupráci s Autocentrum BARTH vyhráli výběrové řízení na dodávku a reklamní polepy flotili vozidel. Od té doby jsme polepili přes 300 vozidel s brandem MOGUL, VERVA a mnoho modelů automobilových značek. Polepy byly decentní manažerské, přes specializované polepy hasičských osobních vozidel až po polepy vozidel. A co vše pro zákazníka děláme? Vyrábíme polepy, polepujeme, strháváme polepy, a to při nutné certifikaci ISO 9001.

soucasne-polepy-vozu-unipetrol-verva.jpg

NOVÉ POLEPY

Od roku 2019 jsme po dohodě s klientem změnili grafiku polepů. Polepujeme nejvíce vozidel značky ŠKODA. Branding a strhávání polepů po ukončení operativního leasingu probíhá u nás ve společnosti, ale také na všech provozovnách skupiny UNIPETROL, tak jak si zákazník přeje.

vsechny-polepene-vozy-unipetrol.jpg

NAPSALI O NÁS

Dobrý den, do BARTHu, 

rádi bychom poděkovali za spolupráci v roce 2017 na polepech našich firemních vozidel s brandingem VERVA a MOGUL. Od roku 2015 jsme díky vám polepili přes 200 vozidel. Pro nás je velikou výhodou, že nám společnost Autocentrum BARTH dodává vozy, které dceřinka BARTH-media polepuje. 
Vozidla od vaší skupiny si přebíráme již kompletní, tudíž je můžeme ihned předat našim zaměstnancům. 

S pozdravem
Michal Janeček
za společnost UNIPETROL

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO UNIPETROL DĚLÁME

unipetrol-puvodni-polepy-verva
unipetrol-novy-polep-verva-pickup
unipetrol-novy-polep-mogul
Polep Škoda Scala - Unipetrol

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Josef Morkes

reklamní poradce

Josef Morkes