Auta Dodávky Kamiony Autobusy Prodejny, kanceláře Sportovní stadiony Ostatní polepy

POLEPY NA AUTO

V první řadě se jedná o jednu z nejlevnějších forem reklamy pro vaši společnost. Neplatíte žádný pronájem. Čeká vás pouze vstupní investice a pak už jezdíte a přitom jste vidět. Dále chráníte lak vašich vozidel a po sundání polepu bude vozidlo vypadat jako nové. V poslední řadě uděláte fešáka i z vozidla, které už má před sebou poslední sezóny.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Auto si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

polepy-castecny-celopolep-aut.jpg

ČÁSTEČNÝ POLEP

Vytvoříme polepy přesně podle vašich představ. Decentně a originálně. Můžeme vám polepit jen půlku auta nebo pouze dveře, záleží jen na vás. Na polep oken využíváme one way vision fólii, která je průhledná pouze z jedné strany. 

polepy-celopolep-aut.jpg

CELOPOLEP

Vytvoříme nový kabát pro váš firemní nebo soukromý vůz. Celopolepem můžeme kompletně změnit barvu auta a zároveň se prodlouží životnost vašeho laku. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní

Co byste měli vědět před polepem vašeho auta?

20 otázek a odpovědí

 1. Jak je to s cenou polepu?
  Cena je vždy individuální, protože do kalkulace vstupuje několik faktorů jako je například velikost polepu, typ vozidla, grafická náročnost polepu, typ fólie a mnoho dalších. Po upřesnění výše uvedených faktorů vám náš specialista sestaví cenovou kalkulaci na míru.
   
 2. Jak je to s grafickým návrhem, musím mít vlastní?
  Disponujeme vlastním grafickým studiem, které vám navrhne polep přesně dle vašich představ na míru. Pokud máte vlastní návrh, tak nám ho jen zašlete k následné kontrole, abychom věděli, že bude vhodný pro přípravu tiskových dat.
   
 3. Kde se vozidlo polepuje?
  Ideálně v našich vyhřívaných prostorech v Pardubicích. V případě, že požadujete polep u vás, tak musí tyto prostory splňovat podmínky vhodné pro polep vozidel. Těmito podmínkami jsou například kryté, bezprašné a vyhřívané prostory s minimální teplotou 15 °C, s dostatkem prostoru kolem polepovaného vozidla, dostatkem světla a přívodem el. energie.
   
 4. Jak dlouho polep vydrží?
  Životnost polepu vždy závisí na použitém materiálu. Na polepy vozidel používáme materiál ARLON, AVERY, 3M a další, u kterých výrobce udává životnost klidně až 7 let. Nicméně doporučujeme výměnu polepu nepodceňovat, protože životnost samotného polepu mohou ovlivnit zejména dva hlavní vlivy, a to počasí a údržba polepu. Pokud by bylo například vozidlo neustále vystavováno přímému slunci, tak se životnost fólie může zkrátit a její případná demontáž může být náročnější. Údržbou polepu je myšlena například oprava nebo přelep poškozené části.
   
 5. Jak dlouho trvá celopolep?
  Celopolep vozidla trvá celkem 2 - 3 dny. Před samotnou realizací je důležité předat vozidlo 1 den dopředu z důvodu přípravy a zahřátí karoserie na požadovanou teplotu.
   
 6. Jak dlouho trvá například polep zadního okna?
  Samotný polep včetně demontáže zadního stěrače trvá asi 30 minut, ale vozidlo vám předáme až druhý den, protože potřebujeme, aby se fólie zaktivovala. Vozidlo u nás necháváme přes noc v ideálních teplotních podmínkách.
   
 7. Je možné polepit i okna?
  Ano, na okna používáme certifikovanou okenní one way vision fólii, která je schválená na provoz na pozemních komunikacích a samozřejmě od nás obdržíte i certifikát kvůli pravidelné prohlídce na STK.
   
 8. Je možné udělat jen jednoduchý polep s telefonem, webovkou a logem?  
  Ano, tyto drobné polepy je možné udělat na počkání v případě vhodných klimatických podmínek.
   
 9. Pokud budu chtít celopolep, tak bude celé auto polepené z jednoho kusu fólie?
  V případě celopolepu vozidla se jednotlivé části vozidla lepí odděleně. Myšleno tak, že se zvlášť lepí přední dveře, zadní dveře, nárazník atd. Díky této technice se v případě poškození opraví jen daná část.
   
 10. Jaké jsou typy fólií?
  Každá fólie má své použití a typů materiálů je velké množství. Dle použití máme fólie na rovné povrchy, na prolisy, na zeď, na okna, podlahu atd. a podle typů můžete vybírat z lesklých, matných, metalických a mnoha dalších. Doporučujeme využít konzultaci s naším specialistou, který zvolí to nejlepší řešení.
   
 11. Je možné vozidlo polepit i ochrannou fólií?
  Ano určitě. Pro tento typ polepu se používá speciální transparentní fólie. Nicméně polep s ní trvá o trochu déle než celopolep barevnou fólií, protože se vše lepí „na vodu“ a musíme zaručit úplné vyschnutí. Velkým benefitem je ale to, že fólie dokonale ochrání lak vašeho vozu.
   
 12. Je vhodná aplikace fólie na starší typ laku?
  Ano, dokážeme polepit i starý lak, pouze na něm nesmí být rez a hluboké odřeniny, protože fólie kopíruje podklad a toto poškození je na polepu poznat. Polepy starších laků jsou dost běžná věc. Vozidlo s novým polepem vypadá jako nové.
   
 13. Je vhodné polepit vozidlo po autonehodě?
  Pokud máte vůz po opravě, při které došlo k lakování karoserie, tak polep nelze ihned aplikovat. A to z důvodu, že nový lak musí určitou dobu vytvrdnout. Ideálně doporučujeme minimálně 5 týdnů po opravě počkat a následně můžeme provést realizaci polepu.
   
 14. Může fólie či její aplikace poškodit lak či plasty?
  Samotná fólie nemůže lak vozidla poškodit. Naopak ho dokonale ochrání před různými klimatickými podmínkami. Polepy u nás provádějí vyškolení technici, kteří ročně polepí stovky vozidel.
   
 15. Proč je lepší celopolep než celolak?
  Celopolep vozidla je kdykoliv opravitelný a vyměnitelný. Zároveň ochrání lak vašeho vozu a je většinou cenově dostupnější a rychlejší než kompletní přelakování.
   
 16. Jak připravit auto před polepem?
  Nejprve doporučujeme shlédnutí vozidla naším specialistou, který odhalí případné drobnosti omezující realizaci polepu. Pokud je vozidlo bez problémů, tak je důležité ho přistavit umyté bez přídavného vosku, a to z důvodu, že by na něj fólie špatně přilnula.
   
 17. Může se s autem jezdit do myčky?
  Z dlouholetých zkušeností doporučujeme ruční myčku, protože kartáče klasické myčky jsou poměrně agresivní a samotný polep hodně trpí. Zároveň i chemie, která se v myčkách používá, polepu vůbec nesvědčí a může samotnou fólii poškodit.
   
 18. Může se auto mýt vysokotlakým čističem?
  Tento způsob mytí je ideální, jak polepené vozidlo umývat. Nicméně nepřibližujte trysku blíže než 30 cm k fólii, aby nedošlo k jejímu poškození. Zvýšené opatrnosti dbejte u hran, kde končí fólie, aby nedocházelo k jejímu odlepování. Pokud využíváte domácí vysokotlaký čistič, tak nepoužívejte rotační trysku, která je velmi agresivní a může samotnou fólii či celý polep poškodit.
   
 19. Když se zcela změní barva auta, tak se musí hlásit změna do TP?
  V minulosti bylo potřebné nahlásit změnu barvy v TP, ale nyní již tato povinnost odpadá.
   
 20. Jak je možné fólii po její životnosti odstranit?
  Zde vždy záleží na stáří polepu, ale každý polep se dá odstranit za pomoci chemie a horkovzdušné pistole. Samozřejmě velmi staré polepy nebo ty, které jsou vystaveny neustálému slunečnímu záření, jsou pak velmi pracné na jejich deinstalaci.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

Desítky druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 25 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


PODÍVEJTE SE, JAK SE LEPÍ TIGUAN, FABIA NEBO MALUCH

Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

Mar-Luk s. r. o. – domacivakuovani.cz

20.10.2022

Česká společnost zabývající se domácím vakuováním i profesionální dodavatel obalových materiálů, a to zejména v oblasti oblíbeného „take-away“.

Panasonic

Panasonic

22.9.2022

Společnost Panasonic Automotive Systems Czech, s. r. o. (PASCZ) patří do evropské skupiny  Panasonic Automotive Systems Europe, která dodává audiotechniku pro světově proslulé automobilky VW, Toyota, Audi, Honda, Suzuki, Porsche a BMW.

Co se týče produkce místní pardubické továrny, ročně továrna vyrobí přibližně 1.800.000 kusů autorádií, takže je klidně možné, že váš automobil je vybaven právě jedním z produktů místní výroby.

VCES a. s. – náš dlouholetý klient

VCES a. s. – náš dlouholetý klient

20.9.2022

VCES a. s. – jedna z předních stavebních a developerských skupin působící v České republice a na Slovensku, která se zaměřuje na realizaci významných průmyslových a rezidenčních projektů, staveb občanské vybavenosti a také staveb vodohospodářských.

MT Restaurant s. r. o.

MT Restaurant s. r. o.

15.9.2022

Již řadu let spolupracujeme se společností MT Restaurant s. r. o., která provozuje širokou síť restaurací McDonald’s u nás v České republice a patří mezi oblíbené řetězce klasického rychlého občerstvení s dlouholetou tradicí.

Konkrétně tato spolupráce je jedním z příkladů, kde jde krásně vidět komplexnost a vzájemná provázanost našich služeb.

Recutech, s.r.o.

Recutech, s.r.o.

28.8.2022

Je český výrobce vysoce kvalitních protiproudých tepelných výměníků se sídlem a výrobou v Pardubicích. Jejich hlavními pilíři jsou kvalita, inovace a dlouhodobé vztahy se zákazníky, právě proto se spojili s kvalitním partnerem v oblasti reklamy.

Marius Pedersen

Marius Pedersen

23.3.2022

Pro Marius Pedersen, lídra ve zpracování odpadu a zajišťování technických služeb s tím spojených, dlouhodobě vytváříme jak grafické návrhy, tak zajišťujeme výrobu a tisky většiny materiálů potřebných k jejich činnosti.

MAXIMUM s.r.o.

MAXIMUM s.r.o.

16.1.2022

Pro firmu Maximum jsme realizovali jedinečný matný polep s lesklými doplňky na služebním voze. ✨

Sanaplasma

Sanaplasma

7.12.2021

Spolupráce s odběrovými místy po celé České republice i v zahraničí. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

Motúčko

Motúčko

4.5.2021

Motúčko je elektricky poháněné zahradní kolečko, které vyrábí česká firma Isolit–Bravo s r.o.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS

Zásady ochrany osobních údajů
Nezbytné
Funkční
Analytické
Výkonové
Reklamní
Ostatní
Zásady ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie k vylepšení vašeho zážitku při procházení webem. Z těchto souborů cookie jsou soubory cookie, které jsou podle potřeby kategorizovány, uloženy ve vašem prohlížeči, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webu.

Používáme také soubory cookie třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a porozumět tomu, jak používáte tento web, abychom ukládali preference uživatelů a poskytovali jim obsah a reklamy, které jsou pro vás relevantní. Tyto cookies budou uloženy ve vašem prohlížeči pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost se z těchto souborů cookie odhlásit. Odhlášení z některých z těchto souborů cookie však může mít vliv na vaše procházení.

Nezbytné

Nezbytné soubory cookie jsou zásadní pro základní funkce webu a web bez nich nebude fungovat zamýšleným způsobem.

Tyto soubory cookie neukládají žádná osobní identifikační data.

Funkční

Funkční soubory cookie pomáhají provádět určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětných vazeb a další funkce třetích stran.

Analytické

Analytické soubory cookie se používají k pochopení interakce návštěvníků s webem. Tyto soubory cookie pomáhají poskytovat informace o metrikách počet návštěvníků, míru okamžitého opuštění, zdroj provozu atd.

Výkonové

Výkonnostní cookies se používají k pochopení a analýze klíčových indexů výkonu webu, což pomáhá zajistit lepší uživatelský komfort pro návštěvníky.

Reklamní

Soubory cookie reklamy se používají k doručování návštěvníků přizpůsobenými reklamami na základě stránek, které navštívili dříve, a k analýze účinnosti reklamní kampaně.

Ostatní

Jiné nezařazené soubory cookie jsou ty, které jsou analyzovány a dosud nebyly zařazeny do žádné kategorie.

Powered by CookieYes