Polepy aut Polepy dodávek Polepy nákladních vozidel Polepy MHD a autobusů Polepy výloh, prodejen a kanceláří Výroba cedulí a tabulí Ostatní polepy Branding stadionů

POLEPY AUT

V první řadě se jedná o jednu z nejlevnějších forem reklamy pro vaši společnost. Neplatíte žádný pronájem. Čeká vás pouze vstupní investice a pak už jezdíte a přitom jste vidět. Dále chráníte lak vašich vozidel a po sundání polepu bude vozidlo vypadat jako nové. V poslední řadě uděláte fešáka i z vozidla, které už má před sebou poslední sezóny.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Auto si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

ČÁSTEČNÝ POLEP

Vytvoříme polepy přesně podle vašich představ. Decentně a originálně. Můžeme vám polepit jen půlku auta nebo pouze dveře, záleží jen na vás. Na polep oken využíváme one way vision fólii, která je průhledná pouze z jedné strany. 

CELOPOLEP

Vytvoříme nový kabát pro váš firemní nebo soukromý vůz. Celopolepem můžeme kompletně změnit barvu auta a zároveň se prodlouží životnost vašeho laku. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na vozidla si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

300 druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


PODÍVEJTE SE, JAK SE LEPÍ TIGUAN, FABIA NEBO MALUCH

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS