Auta Dodávky Kamiony Autobusy Prodejny, kanceláře Sportovní stadiony Ostatní polepy

POLEPY DODÁVEK

Polepy dodávek jsou pro naše grafiky jako sen. Velká plocha, na které se mohou  ukázat. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní. Můžete začít částečným polepem nebo se rovnou pustit do celopolepu. Zvládneme polepit i vaše prosklené části vozu díky fólii one way vision, která má všechny potřebné certifikace.

Celá naše práce tedy spočívá v přípravě grafiky, samotném tisku a následného polepu. Vozidla můžeme lepit v našich temperovaných prostorách nebo přímo u zákazníka v jeho areálu. Protože polepy vozidel realizujeme již přes 20 let a za tuto dobu jsme realizovali jak firemní flotily, tak i vozidla živnostníků, neváhejte se na nás obrátit.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Dodávku si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

polepy-celopolep-dodavek.jpg

CELOPOLEP

U těchto pracovních vozidel je nejlepší poměr pořizovací ceny reklamního polepu vůči efektivitě, kterou Vám přinese. Pokud vezmete v potaz, kolik tisíce kilometrů vozidlo s polepem měsíčně ujede, popřípadě že je vidět vaše reklama přímo v místě realizace, získáte díky celopolepu silný reklamní kanál. Celopolep vozidla trvá přibližně 3 dny a výsledkem je precizní polep certifikovanými fóliemi.

polepy-castecny-polep-dodavek.jpg

ČÁSTEČNÝ POLEP

Nechce-li polepit celý vůz, ale pouze jen jeho část, dokážeme i tak oživit vašeho pomocníka v podnikání. Nejčastěji se realizuje polep nárazníku, předních dveří a polep kapoty logem či webovými stránkami, boční a zadní strany textovými informacemi potažmo fotkami. I v tomto formátu dokážeme zrealizovat zajímavé polepy, podívejte se na naše realizace.

tiskovy-stroj-mutoh.jpg

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na dodávky si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

300 druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Marius Pedersen

Marius Pedersen

23.3.2022

Pro Marius Pedersen, lídra ve zpracování odpadu a zajišťování technických služeb s tím spojených, dlouhodobě vytváříme jak grafické návrhy, tak zajišťujeme výrobu a tisky většiny materiálů potřebných k jejich činnosti.

Marek Ztracený

Marek Ztracený

16.7.2021

Dlouholetá spolupráce s naším ambasadorem Markem Ztraceným. Podívejte se, co všechno pro něho děláme.

AIR Matyáš

AIR Matyáš

3.6.2020

Dlouhodobá spolupráce se společností AIR Matyáš. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS