Auta Fototapety Dodávky Zatmavení oken Kamiony Autobusy Prodejny, kanceláře Sportovní stadiony Ostatní polepy

POLEPY DODÁVEK

Polepy dodávek jsou pro naše grafiky jako sen. Velká plocha, na které se mohou  ukázat. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní. Můžete začít částečným polepem nebo se rovnou pustit do celopolepu. Zvládneme polepit i vaše prosklené části vozu díky fólii one way vision, která má všechny potřebné certifikace.

Celá naše práce tedy spočívá v přípravě grafiky, samotném tisku a následného polepu. Vozidla můžeme lepit v našich temperovaných prostorách nebo přímo u zákazníka v jeho areálu. Protože polepy vozidel realizujeme již přes 20 let a za tuto dobu jsme realizovali jak firemní flotily, tak i vozidla živnostníků, neváhejte se na nás obrátit.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Dodávku si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

polepy-celopolep-dodavek.jpg

CELOPOLEP

U těchto pracovních vozidel je nejlepší poměr pořizovací ceny reklamního polepu vůči efektivitě, kterou Vám přinese. Pokud vezmete v potaz, kolik tisíce kilometrů vozidlo s polepem měsíčně ujede, popřípadě že je vidět vaše reklama přímo v místě realizace, získáte díky celopolepu silný reklamní kanál. Celopolep vozidla trvá přibližně 3 dny a výsledkem je precizní polep certifikovanými fóliemi.

polepy-castecny-polep-dodavek.jpg

ČÁSTEČNÝ POLEP

Nechce-li polepit celý vůz, ale pouze jen jeho část, dokážeme i tak oživit vašeho pomocníka v podnikání. Nejčastěji se realizuje polep nárazníku, předních dveří a polep kapoty logem či webovými stránkami, boční a zadní strany textovými informacemi potažmo fotkami. I v tomto formátu dokážeme zrealizovat zajímavé polepy, podívejte se na naše realizace.

tiskovy-stroj-mutoh.jpg

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na dodávky si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

PROČ DO TOHO JÍT S NÁMI?

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

15 000+ polepených realizací
od roku 1996.

Reklamka.cz

Špičkové fólie ARLON, AVERY, 3M
v desítkách druhů a barev.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení.
Tiskové stroje a řezací plotry.
 

Reklamka.cz

Tým kvalifikovaných odborníků, 
který má znalosti a zkušenosti.

Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Z naší spolupráce lisujeme maximum

Z naší spolupráce lisujeme maximum

24.6.2024

Se společností Kovolis Hedvikov spolupracujeme na mnoha malých i menších projektech. Od tisku vizitek až po grafický návrh a výrobu plachet na nákladní vozy.

Proč zatmavit okna vozů?

Proč zatmavit okna vozů?

24.5.2024

Kromě ochrany před sluncem nabízí řadu dalších benefitů, které zlepší váš zážitek z jízdy.

Spolupráce s Frenclem je lahůdka

Spolupráce s Frenclem je lahůdka

18.5.2024

U Frencla jsou odborníci na výrobu studené kuchyně, lahůdek a občerstvení a věří, že my jsme odborníci na reklamu a propagaci, proto společně spolupracujeme již řadu let.

S JP-KONTAKTem jsme si sedli

S JP-KONTAKTem jsme si sedli

25.4.2024

Již řadu let spolupracujeme se specialistou na kancelářský nábytek a zdravé sezení. Nejčastěji realizujeme polepy vozidel, ať už různých typů osobních, tak skříňových nákladních.

Ježek catering a Ježkovy krabičky

Ježek catering a Ježkovy krabičky

7.2.2024

Pro klienta jsme vytvořili grafiku polepů dodávkových vozidel, přebalů na hotová jídla a materiálů pro použití v místě prodeje. Kromě toho jsme navrhli kompletní dress code pro obsluhu na caterinzích.

Firmu podlahy Plotz jsme obrandovali od podlahy

Firmu podlahy Plotz jsme obrandovali od podlahy

8.11.2023

Naše spolupráce s klientem se posunula za hranice obvyklých projektů. Společně jsme vytvořili nejen úžasné polepy vozidel, ale také kompletní branding provozovny a taky maskota, který spojuje všechny grafické návrhy. Společnou prací získáváme pozornost nových klientů.

Edera Group a. s.

Edera Group a. s.

13.4.2023

Společnost EDERA Group a. s. zajišťuje svým klientům spolehlivé připojení k internetu bez omezení přenesených dat, s kvalitní zákaznickou podporou a rychlým servisem.

Techni Trade s. r. o.

Techni Trade s. r. o.

14.3.2023

Společnost Techni Trade s. r. o. je výrobcem a dodavatelem nejrůznějších typů průmyslových nožů, řezných nástrojů a spotřebního materiálu. Nedílnou součástí dodávek je i technické poradenství a vývoj, díky čemuž firma poskytuje svým zákazníkům vždy optimální řešení, a to díky nejnovějším poznatkům v odvětví.

Athletix, s.r.o.

Athletix, s.r.o.

29.7.2022

Athletix, s. r. o. je mladá dynamická společnost zajišťující sportovní výkonnostní testování a analýzy s cílem maximalizovat potenciál jednotlivých sportovců, týmů a organizací.

Marius Pedersen

Marius Pedersen

23.3.2022

Pro Marius Pedersen, lídra ve zpracování odpadu a zajišťování technických služeb s tím spojených, dlouhodobě vytváříme jak grafické návrhy, tak zajišťujeme výrobu a tisky většiny materiálů potřebných k jejich činnosti.

Marek Ztracený

Marek Ztracený

16.7.2021

Dlouholetá spolupráce s naším ambasadorem Markem Ztraceným. Podívejte se, co všechno pro něho děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS