Polepy aut Polepy dodávek Polepy nákladních vozidel Polepy MHD a autobusů Polepy výloh, prodejen a kanceláří Výroba cedulí a tabulí Ostatní polepy Branding stadionů

POLEPY DODÁVEK

Polepy dodávek jsou pro naše grafiky jako sen. Velká plocha, na které se mohou  ukázat. S kreativní grafikou budete nepřehlédnutelní. Můžete začít částečným polepem nebo se rovnou pustit do celopolepu. Zvládneme polepit i vaše prosklené části vozu díky fólii one way vision, která má všechny potřebné certifikace.

Celá naše práce tedy spočívá v přípravě grafiky, samotném tisku a následného polepu. Vozidla můžeme lepit v našich temperovaných prostorách nebo přímo u zákazníka v jeho areálu. Protože polepy vozidel realizujeme již přes 20 let a za tuto dobu jsme realizovali jak firemní flotily, tak i vozidla živnostníků, neváhejte se na nás obrátit.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Dodávku si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

CELOPOLEP

U těchto pracovních vozidel je nejlepší poměr pořizovací ceny reklamního polepu vůči efektivitě, kterou Vám přinese. Pokud vezmete v potaz, kolik tisíce kilometrů vozidlo s polepem měsíčně ujede, popřípadě že je vidět vaše reklama přímo v místě realizace, získáte díky celopolepu silný reklamní kanál. Celopolep vozidla trvá přibližně 3 dny a výsledkem je precizní polep certifikovanými fóliemi.

ČÁSTEČNÝ POLEP

Nechce-li polepit celý vůz, ale pouze jen jeho část, dokážeme i tak oživit vašeho pomocníka v podnikání. Nejčastěji se realizuje polep nárazníku, předních dveří a polep kapoty logem či webovými stránkami, boční a zadní strany textovými informacemi potažmo fotkami. I v tomto formátu dokážeme zrealizovat zajímavé polepy, podívejte se na naše realizace.

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na dodávky si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

300 druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS