Firemní textil Ponožky na zakázku Firemní košile na míru Katalogový textil Textil na míru Pracovní oděvy Firemní softshellové bundy

FIREMNÍ SOFTSHELLOVÉ BUNDY

pohodlné, funkční a hlavně stylové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spolehlivý pomocník do každého počasí

Díky svým vlastnostem by kvalitní softshellová bunda neměla chybět v žádném šatníku. Využijete jí vlastně celoročně. Za chladných letních večerů, za sychravých jarních rán, na podzim jako vrchní nepromokavou vrstvu a v zimě jako příjemný podklad pod zimní bundu.

Vybírat můžete z různých střihů, typů i materiálů nebo společně s námi sestavte bundu přesně dle vašich představ. Tento firemní textil můžete stylově a plnohodnotně obrandovat. Tento firemní doplněk opravdu nikdo nepřehlédne.

Reklamka.cz

Jaké bundy tvoříme?

Reklamka.cz

Katalogové

s částečným brandingem (potisk/výšivka)

Reklamka.cz

Zakázkové

se sublimačním potiskem

Reklamka.cz

Pracovní

s reflexními a ochrannými prvky

Reklamka.cz
Reklamka.cz

Na detailech záleží!

Pokud ještě nemáte vlastní firemní bundy, začněte nad nimi rychle uvažovat. Jedná se o typ oděvu, u kterého jsou skoro nekonečné možnosti brandingu.

Zakázková výroba přináší možnost nakonfigurovat téměř každý detail. Je libo kapuci nebo bez? Potřebujete odolnější tvrdší materiál nebo spíše příjemnější na dotek? Vše společně projdeme a navrhneme nejlepší možné řešení přímo pro vás.

Prověřeno v terénu

Softshell je materiál na běžné nošení, ale i do nepohody. Bund nám pošlo rukami nespočet a všechny splňují očekávání svých majitelů.

Jak naše výrobky odolávají povětnostním vlivům a rozmarům počasí, by mohl vyprávět dakarský jezdec Zdenek Tůma. Pro něj a BARTH Racing tým připravujeme již řadu let oblečení na nejtěžší etapový závod světa, na Rallye Dakar a nikdy nesmí chybět "vyladěné racing" bundy.

Připravujeme i textil na Dakar, si přečtete v krátkou referenci – ročník 2023 a ročník 2022.

Reklamka.cz
Reklamka.cz

Nebojte se být jedineční

Pro něžné dívky XS, pro pořádný chlapy třeba XXXL. Aby měl každý svoji velikost je samozřejmost. Aby každý dostal přímo ten svůj kousek outfitu, třeba i s vlastním jménem, případně speciálními úpravami (prodloužené velikosti, delší rukávy atd..) už jen tak někde neseženete.

Našimi rukami projde každy jeden kousek navrženého oblečení, proto dokážeme garantovat nejvyšší možnou kvalitu. Chtějte kvalitu, buďte jedineční.

Inspirujte se

Tak co, chcete vystoupit z davu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek