Reklamka.cz

DECATHLON je vidět po celém městě

Hlavní motto společnosti Decathlon: „Sport pro všechny, vše pro sport.“

zig_zag-3.jpg

Do prodejny snadno a rychle

Abyste oblíbenou prodejnu Decathlon v Pardubicích našli bez problémů, vytvořili jsme přehledný navigační systém na sloupech, který vás navede do prodejny snadno a rychle. Výhodou navigačních tabulí je navedení zákazníka nejkratší možnou cestou k cíli. Další přidanou hodnotou je poměrně široký záběr navigační  tabule jako samostatného venkovního média. Tabule jsou tedy funkčním naváděcím systémem a současně dokáží zvýšit povědomí o společnosti.

zig_zag-2.jpg

Originální polepy dle vašich představ

Nejúčinnější reklama na trhu na poli venkovních médií, pakliže vezmeme v úvahu její velikost, investici a dosah, je reklama na vozidlech MHD. Pro zákazníka jsme v rámci spolupráce vytvořili unikátní polep, který ve (sportovním duchu a modro-bílých barvách) upozorňoval kolemjdoucí a cestující na blížící se otevření nové prodejny Decathlon v Pardubicích.

Celému procesu samozřejmě předcházela důkladná příprava a komunikace s klientem, protože spokojený zákazník a efektivní forma reklamy tzv. na míru je pro nás důležitá.

Jelikož jsme výhradním vlastníkem práv na realizaci reklamy na veškerých vozidlech MHD v Pardubicích, zprostředkování pronájmu celopolepu je vždy na domluvě. V případě zájmu jsme schopni realizovat pravidelné dolepy akčních polepů tak, jak klient potřebuje.

zig_zag-1.jpg

Na velikosti záleží?

V případě, že chce být klient opravdu vidět, nabízíme možnost velkoformátové reklamy. Ve spolupráci s Decathlonem jsme zvolili velkoplošnou reklamu, která oživila budovu na ulici 17. listopadu. 

zig_zag-4.jpg

Klasika nesmí v kampani chybět

Nejčastěji využívaný nosič venkovní reklamy je billboard a to v Decathlonu dobře vědí. Proto když otevírali pardubickou pobočku, vytipovali jsme několik vhodných ploch a na ně jsme následně umístili grafiku. Jednu plochu mají v dlouhodobém pronájmu a motivy mění dle aktuální potřeby.

reference-decathlon-3
reference-decathlon-2
reference-decathlon-5
reference-decathlon-4
reference-decathlon
reference-decathlon-6
reference-decathlon-7

Pokud chcete, aby byla vaše firma vidět.

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Zdeněk Ceral

reklamní poradce

Zdeněk Ceral