Reklamka.cz

DOMYS spol. s r.o.

JAKÝ TEXTIL A DOPLŇKY JSME NAVRHOVALI A REALIZOVALI?

zig_zag-1.jpg

OBLEČENÍ JINAK?

Když se řekne firemní textil, většina lidí si představí trička s logem na hrudi nebo nevkusnou a nepadnoucí košili, která jejího nositele spíš obtěžuje. Jde to ale i jinak. Tak, aby to bylo originální a všichni ho rádi nosili. O košilích už jste četli v článku Každá košile má svůj příběh nebo v referenci Bohemia rings, proto se zaměříme spíše na další produkty, do kterých vás můžeme obléknout.

zig_zag-2.jpg

ZBYTEČNÝ DOPLNĚK?

Pro společnost Domys jsme navrhovali nejen "trochu jiná" trička a mikiny (ne každé firemní tričko musí mít logo umístěné vodorovně na hrudníku), vesty, pásky, kšiltovky a ponožky. Pro někoho je to možná zbytečnost, ale právě takovými detaily upoutáte na váš brand ještě vetší pozornost. Pokud si někdo všimne, že máte na nohách ponožky ve firemních barvách s logem nebo v pase stylový pásek, určitě mu to v paměti nějaký čas zůstane. A o to přeci u brandu jde především.

zig-zag-3.jpg

A CO DĚTI?

Zaměstnance tedy již máte oblečené, tak proč stylově neobléknout i jejich ratolesti a vytvořit vlastní firemní babyteam? Umíme vyrobit perfektní outfit jak pro miminka, tak pro starší a pokročilé :) 

A VÝSLEDEK POSUĎTE SAMI.

textil-domys
textil-domys-2
textil-domys-6
textil-domys-10
textil-domys-11
textil-domys-7
textil-domys-8
textil-domys-9
textil-domys-3
textil-domys-4
textil-domys-5
textil-domys-13
textil-domys-12
detsky-textil-domys
detsky-textil-domys-2

Potřebuje stylově obléct všechny v teamu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek