Reklamka.cz

TLAPNET s. r. o.

REFERENCE ZÁKAZNÍKA

“ Se společností BARTH Reklamka a.s. spolupracujeme již od roku 2017. Spolupráce se mezitím posunula od drobných tiskovin až po realizaci polepů celé naší flotily vozidel s ručně kreslenými motivy. Vyzdvihujeme dodání produktu vždy „na klíč“ od grafického zpracování, výroby až po samotnou instalaci“ 

Alice Janáková, obchodní a marketingová ředitelka CZ a SK

zig_zag-1.jpg

Polep vozidel aneb efektivní nosič outdoorové reklamy

Unikátní polep realizovaný na míru zákazníkovi je skvělou formou reklamy, která jde s vámi kdykoliv a kamkoliv. Automobil se díky polepu stává reklamní plochou v pohybu, kdy plně využijete váš stávající vůz či flotilu vozů, a to bez zbytečných nákladů navíc!

Nejinak tomu bylo v rámci spolupráce s Tlapnet s. r. o., kdy jsme jeden motiv použili na různé automobily (osobní, dodávky, víceúčelová osobní vozidla). V tomto konkrétním případě jsme motiv opakovali, avšak pokaždé s jinou základní barvou. Díky jedinečnému designu nyní flotila vozů koresponduje s předmětem podnikání a nabízenými službami na 100 %.

zig_zag-2.jpg

Reklamní předměty

Reklamní předměty jsou skvělou volbou pro každou firmu, jelikož dárky pro klienty a zaměstnance jsou víc než jen milou pozorností. Společně s firmou Tlapnet s. r. o. jsme zvolili branding např. na flash disky, křídy pro děti, balíčky prázdninových předmětů či praktické sady konvičky s hrnkem, které nachází své využití v průběhu celého kalendářního roku.

zig_zag-3.jpg

Firemní textil

Firemní textil může být součástí firemní identity a stát se tak nejen slušivým prvkem v šatníku, ale také plně kompatibilním kouskem s vaší společností. Logem obrandovaný textil je vždy unikátním produktem, který zvládneme přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům a potřebám klienta.

U nás můžete vybírat z textilu na míru, produktů z dílny české firmy CityZen nebo sáhnout po katalogovém textilu – fantazii a preferencím se meze nekladou. Umíme vytvořit a zajistit kousky formálního i volnočasového charakteru. V případě spolupráce s Tlapnet s. r. o. vznikla originální trička, mikiny i bundy, kdy jsme vše ladili do odstínů modré.

 

zig_zag-6.jpg

POS materiály a tiskoviny

POS materiály jsou souborem reklamním produktů, které lze použít nejen v místě prodeje pro propagaci určitého výrobku či celého výrobkového sortimentu. U nás v BARTH Reklamce vyrábíme mnoho druhů POS materiálů – vybírat můžete např. z muších křídel, reklamních vlajek, stopperů, wobblerů, roll-upů, stanů či podlahové reklamy a dalších. 

Tiskoviny jsou i v dnešní době nedílnou součástí firemní prezentace. Pro Tlapnet tvoříme grafiku a tiskneme vizitky a letáky.

zig_zag-5.jpg

Rukou kreslené motivy

Odlišit se, to je oč tu běží. Takto vytvořené grafické prvky, které následně promítneme do celé firemní identity, jsou doménou naší grafičky Lenky. Společnost Tlapnet užívá jako hlavní grafický prvek svých prezentací psa. Naše grafička ho měla stylizovat do jiné situace a polohy pro další použití na tiskovinách a nových polepech vozů a dodávek.

reference-tlapnet-16
reference-tlapnet-15
reference-tlapnet-17
reference-tlapnet-1
reference-tlapnet-13
reference-tlapnet-12
reference-tlapnet-7
reference-tlapnet-2
reference-tlapnet-6
reference-tlapnet-4
reference-tlapnet-5
reference-tlapnet-3
reference-tlapnet-14
reference-tlapnet-20
reference-tlapnet-21
reference-tlapnet-22
reference-tlapnet-23

Dlouhodobá kvalitní spolupráce?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner