Reklamka.cz

ZJP s.r.o.

CO PRO KLIENTA DĚLÁME?

zig_zag-1.jpg

GRAFICKÉ NÁVRHY A TISKOVINY

Naším úkolem bylo vymyslet propagaci pro jejich divize Technik centrum a Steel centrum. Připravili jsme grafický vizuál na leták s akční nabídkou, který jsme distribuovali v lokalitách dostupných pro tuto prodejnu. Zpracování propagačního letáčku bylo zábavnější formou, aby na první pohled zaujal k přečtení. Což se nám povedlo a součástí byl i kupón na slevu za nákup. Což bylo velkou motivací pro návštěvníky a kutily, na které byla propagace zaměřena.

zig_zag-2.jpg

POLEPY FIREMNÍCH VOZŮ

Druhým naším úkolem byly polepy jejich firemních aut. Polepy nás baví a proto i tady jsme vytvořili kreativní návrh na celopolep aut. Laminaci polepu jsme zvolili v matném provedení a výsledek byl perfektní. Opravdu reklama, kterou nikdo nepřehlédne a zaujme. Polep firemních aut je velmi účinná reklama, která má široký zásah a je velmi oblíbená.

zig_zag-3.jpg

GRAFICKÝ NÁVRH E-SHOPU

A do třetice všeho dobrého jsme pomohli klientovi navrhnout grafický vzhled jejich nového e-shopu. Naše úžasná grafička Lenka na tomto projektu strávila spoustu času, aby připravila rozvržení a grafickou podobu (wireframes). Spousta nápadů, návrhu, podnětů a myšlenek. Desítky korektur společně s klientem, až se dílo dotáhlo do cíle. Podívejte se na výsledek www.zjp.cz.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO ZJP DĚLÁME

ZJP_letak-rijen
Polep auta VW Caddy ZJP Technik Centrum
Polep dodávky ZJP Zábřeh
Polep dodávky ZJP

Chcete také zviditelnit Vaši společnost?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek