VELETRŽNÍ STÁNKY

U nás naleznete komplexní servis pro vaši prezentaci na stáncích či veletrzích. Připravíme vizualizaci, stánek vyrobíme z nejvhodnějších materiálů při zachování poměru na cenu a kvalitu. Stánek namontujeme, polepíme, dodáme hostesky a po ukončení akce deinstalujeme.  
Jak postupujeme? Připravíme architektonický návrh expozice, zrealizujeme expozici včetně kompletního vybavení, graficky zpracujeme a vytiskneme veškeré propagační materiály, zajistíme reklamu vaší účasti, vybavíme expozici audiovizuální technikou, na vaše přání nafotíme expozici, zajistíme hostesky a doporučíme ubytování. 
Rozšířené možnosti: montáže pódií, reklamní činnost, návrhy a tisk firemní grafiky, prospektů, etiket.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafickou vizualizaci.

Reklamka.cz

Vybereme materiály a stánek postavíme.

Reklamka.cz

Dodáme hostesky, kvalitní polep.

Reklamka.cz

Po ukončení akce, vše deinstalujeme.

VELETRŽNÍ STÁNKY

Stánek MADAMI je pro našeho zákazníka velmi důležitý na prezentaci jeho výrobků v zahraničí i v ČR. Celý stánek s nimi putoval po Německu a Rakousku, kde získával nové klienty. Stánek jsme navrhli, realizovali jsme polepy a vybrali vhodné dekorace.  

REKLAMNÍ STANY

Vybereme společně nejvhodnější velikosti stánku, možnosti skládání a instalace a to vše  v nejvýhodnější ceny a kvality. Připravíme Vám grafické vizualizace, potiskneme a dovezeme k vám. 

PREZENTAČNÍ STĚNY

Prezentační stěny tvoří zástěny v různých velikostech a možnostech skládání. Zástěny můžete využít na firemních večírcích,  konferencích atd.

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS