Reklamka.cz

AGRO CS

Pro společnost děláme PR kampaň k podpoře prodeje nové značky psího a kočičího krmiva – značka Grand.

NATÁČENÍ VIDEÍ

Jednoho mlživého listopadové dne jsme se s našim štábem BARTH Reklamky a herci v podobě pejska a kočičky sešli na neobyčejném místě, a to na zámku Loučeň. V těchto prostorách jsme natáčeli reklamní spot pro novou značku výrobce krmiv pro psy a kočky – krmiv Grand. Reklamní spot můžete vidět na sociálních sítích, veletrzích a podobných akcích.

PODÍVEJTE SE NA VÝSLEDNÁ VIDEA Z NATÁČENÍ

MAGAZÍNY

Na podporu prodeje využíváme i různé magazíny se zaměřením na domácí mazlíčky. Zajišťujeme jak grafické zpracování, tak zajištění samotné inzerce.

POLEP KAMIONU

Jak zajistit reklamu vozidlu, které denně sváží suroviny pro výrobu krmiv značky Grand a zároveň odváží hotové produkty do prodejních lokalit? Reklamním polepem! Vkusný polep, jenž jsme realizovali na tento kamion takto denně oslovuje nové potencionální hladové domácí mazlíčky.

VELETRHY

Na veletrh FOR PETS jsme navrhli 3D vizualizaci a také vyhotovili veletržní stánek, který zaujme naprosto každého návštěvníka této výstavy, která je hlavním veletrhem zaměřeným na domácí mazlíčky. Zajišťujeme kompletní produkci, zajištění veletržní pozice a postavení stánku. Obchodní konzultanti značky tedy přijdou rovnou k hotovému stánku a společnost nemá žádné starosti s výrobou ani instalací stánku.

ONLINE MARKETING

Podpora prodeje v době 21. století je založena na online marketingu, kterou využíváme u značky krmiv Grand v podobě PPC kampaní.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO AGRO CS DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Adam Burkoň

reklamní poradce

Adam Burkoň