Reklamka.cz

DITON

Co pro klienta děláme?

polepy-osobnich-a-nakladnich-aut-diton.jpg

POLEPY OSOBNÍCH I NÁKLADNÍCH AUT

Jejich slogan ,,sluší všude“ se vztahuje i na jejich firemní vozy. Podporovat identitu společnosti má svůj význam a je potřeba k tomu využít veškeré možnosti. Proto jsme jim pomohli s instalací polepů na jejich auta. Myslíme si, že jejich firemní barva sluší opravdu všem. 

Nákladní auto jsme polepili včetně návěsů. I u takových velkých aut, klademe důraz na detail a precizní práci. Prostě polepíme cokoliv.

tvorba-webu-diton-soutez.jpg

SOUTĚŽNÍ WEB V REKORDNÍM ČASE

Náš významný partner, společnost DITON, nás oslovil, abychom jim odprezentovali velkou letní soutěž pro jejich zákazníky. Chtěli jsme nabídnout co nejlepší prezentaci s co největším dosahem, snadnou obsluhou a jasnou prezentací atraktivních výherních cen. Přesto, že jsme měli opravdu velmi málo času, navrhli jsme, že společnosti DITON vyrobíme web, který bude sloužit jen pro účely této soutěže "Letní soutěž s DITONEM. Pochlubte se Vaší realizací s produkty DITON a vyhrajte hodnotné ceny. https://diton-soutez.cz/. Tento web jsme postavili za neuvěřitelné 2 dny tak, aby byl plně funkční dle zadání a hlavně byl spuštěn včas, kdy bylo naplánováno. Vše se povedlo a za nás to byla skvělá volba ukázat krásné výrobky této společnosti na samostatném webu, co říkáte?

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO DITON DĚLÁME

diton-polep-nakladniho-vozidla-2
diton-polep-navesu
Polep návěsu Diton
Nový web Diton soutěž

Chcete také neobyčejně zviditelnit Vaši firmu?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jaroslava Mojžíšová

reklamní poradce

Jaroslava  Mojžíšová