Polepy aut Polepy dodávek Polepy nákladních vozidel Polepy MHD a autobusů Polepy výloh, prodejen a kanceláří Výroba cedulí a tabulí Ostatní polepy Branding stadionů

POLEPY VÝLOH, PRODEJEN A KANCELÁŘÍ

Snažíme se pro vás neustále vyhledávat jedinečné a neotřelé možnosti reklamy. Je tomu i v případě reklamních polepů. Co oživit svou zasedačku? Uvidíte, že díky hezké ať už výrazné nebo decentní grafice, budou vaše porady či schůzky příjemnější. Nebo můžete přivítat vaše zaměstnance a návštěvníky samolepkou  přímo na zemi nebo na chodníku? Otestovali jsme pro vás podlahovou samolepku, která perfektně drží. Můžete tak dovést zákazníky přesně tam, kam potřebujete.

Reklamka.cz

Vytvoříme Vám grafický návrh.

Reklamka.cz

Vše si sami zaměříme.

Reklamka.cz

Celý polep vytiskneme.

Reklamka.cz

A polepíme.

POLEPY VÝLOH

Výloha obchodu je to první, co zákazník vidí, když míří do Vašeho obchodu či prodejny. Proto není radno podceňovat tuto Vaši firemní vizitku. Jelikož se většinou jedná o plochy s větším počtem metrů čtverečních, můžete výlohu označit velmi zajímavými motivy i díky návrhům našich grafiků. Pokud je například Vaše společnost umístěna v hustém osídlení, můžete výlohu označit logem a názvem firmy, díky které vás vaši zákazníci poznají už z dálky.

POLEPY PRODEJEN

Díky materiálům a tiskařským strojům, s kterými pracujeme, Vám zrealizujeme jak kompletní polep či jen umístění řezané grafiky na Vaši prodejnu. Pokud potřebujete provést kompletní zastínění prostor, doporučíme Vám například pískovanou fólii. Ale pokud chcete, aby i nadále pronikalo světlo do Vašich prostorů, máme pro Vás připravenou i one way vision fólii.

POLEPY KANCELÁŘÍ A INTERIÉRŮ

Vytvoříme originální grafiku vaší kanceláře či zasedačky. Jednání pak dostanou úplně nový rozměr. Jak toho docílíme? Máte například firemního maskota, dokážeme ho zvěčnit ve Vašich kancelářích. Nebo jste strojaři a chcete, aby to bylo na první pohled patrné – i takovou grafiku Vám dokážeme připravit a následně polepit. Nemusíte se obávat, že bychom vrtali cedule do Vašich zdí, fólie nalepíme přímo na Vaši zeď.

VLASTNÍ TISK POLEPŮ

Všechny polepy na výlohy, prodejny a kanceláře si tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích. Samozřejmostí jsou certifikované fólie, přičemž nejlepší zkušenosti máme se značkami MasterJet, Intercoat, Arlon, Avery a 3M, z kterých vybíráme dle typu polepu.

BENEFITY NAŠICH POLEPŮ


Reklamka.cz

Rychlá realizace
do několika dnů.

Reklamka.cz

300 druhů fólií
pro různé způsoby použití.

Reklamka.cz

Vlastní tiskové oddělení
solventní i latexový tisk.

Reklamka.cz

Vlastní výrobní oddělení
plné kvalifikovaných odborníků.

Reklamka.cz

Realizace po celé ČR
díky velkému týmu specialistů.

Reklamka.cz

Více než 20 let zkušeností
v oblasti reklamy a propagace.


NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS