Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

TVORBA VIDEÍ A SPOTŮ

Bavíme se vymýšlením scénářů, obsahů a nápadů na vtipná a zábavná řešení spotů. Zajišťujeme pro natáčení herce, rekvizity, kostýmy, zajímavé stroje apod. Vymyslíme pro vás video prezentaci služeb pro LCD televize například na vaše provozovny, přímo do místa prodeje. Rádi vám poradíme, jak natočené video a spoty použít, kde a v jakém formátu a délce odvysílat a co kde funguje nejlépe, při co nejvíce efektivně vynaložených nákladech.

Je to tak jednoduché. Když chcete jít s dobou a být trendy, musíte dělat věci, co jsou trendy. Nemluvíme tady o výměně šatníku nebo novém tetování. Mluvíme o natáčení videí. Protože to je to, co mají lidé rádi. Podívat se na video, které jim odpoví na jejich otázky a zároveň řekne ještě mnohem víc.

Reklamka.cz

Zjistíme vaše potřeby

Reklamka.cz

Kreativní natáčecí tým

Reklamka.cz

Velké technické vybavení

Reklamka.cz

Zkušenosti přes 10 let

O FIRMĚ

O firmě toho můžete natočit spoustu. Pustit zákazníky k vám do firmy a nechat je nahlédnout pod pokličku. Nebo je vtipným scénářem donutit k tomu, aby si informace o vás chtěli vyhledat sami.   

Reklamka.cz
Reklamka.cz

EMOTIVNÍ VIDEA Z FIREMNÍCH AKCÍ NEBO VELETRHŮ

Emotivní videa patří mezi nejpopulárnější videa vůbec. Správný kameraman dokáže zachytit atmosféru akce a zapůsobit tak pozitivně na emoce sledujícího. A pokaždé, když si takové video pustíte, vzpomenete si i vy. To nám věřte. :-)  

Reklamka.cz
Reklamka.cz
Reklamka.cz

PRODUKTOVÁ VIDEA A KRÁTKÁ ANIMOVANÁ VIDEA

Aneb jak vznikají instalace, výrobky a ostatní produkty vaší společnosti? Ukažte to videem! 

Animovaná videa můžete využít jako ta "nepřeskočitelná" na YouTube. Divák je tedy nemůže přeskočit, ale musí je shlédnout až do konce. Připravíme pro vás scénář, ve kterém dokážete zaujmout i během 6 vteřin.   

Reklamka.cz
Reklamka.cz

NÁBOROVÁ VIDEA

Náborová videa se dají natočit emotivně i vtipně. Pro jednoho klienta jsme použili emotivní notu a pro klienta, který dělá tzv. kruháče jsme popustili uzdu kreativě. 

Reklamka.cz
Reklamka.cz

REKLAMNÍ VIDEA

Reklamní videa nám mohou pomoci s nalákáním potencionálních zákazníků nebo návštěvníků. Inspirujte se z reklamy na nový projekt BARTH-GO nebo využijte ke spolupráci známé youtubery, pár jich známe, tak vám v tom pomůžeme.

Reklamka.cz
Reklamka.cz
zkusenosti-nataceni-krmivo-grand.jpg

S ČÍM MÁME ZKUŠENOSTI?

Zkušenosti s výrobou spotů či natáčení dokumentů máme veliké. Náš tým je dlouholetým partnerem projektu DAKAR za oponou s Českou televizí, kde připravujeme kompletní reportáže ze zázemí této soutěže. Reklamní spoty či firemní videa či personální videa jsou pro nás denním chlebem.

technika-tymu.jpg

JAK A ČÍM NÁŠ TÝM PRACUJE?

Máme kvalitní nejmodernější techniku (foťáky, drony a speciální techniku pro natáčení). Kromě techniky máme i odborný tým, který točí jedno video za druhým. Kromě odborného týmu máme i produkční tým, který zajistí natáčení v jakýchkoliv podmínkách a místech.

NAŠE REFERENCE

Nový web pro ZEBRA GROUP

Nový web pro ZEBRA GROUP

28.2.2024

Pro klienta Zebra Group s.r.o. jsem vytvořili nový, moderní, responzivní web, který perfektně vystihuje profil společnosti a jejich výrobků.

AGRO CS

AGRO CS

19.6.2020

Dlouhodobá spolupráce se společností AGRO CS. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS