Reklamka.cz

ELMET spol. s. r. o.

Počátek spolupráce začal cca 2 roky zpětně v roce 2018, kdy jsme oslovili pana ředitele společnosti ELMET spol. s. r. o. s možností spolupráce. 
Představili jsme naše portfolio služeb a zanedlouho poté jsme realizovali první zakázku.

 

webove-stranky-elmet.jpg

ONLINE MARKETING

Po realizaci první zakázky jsme se vrhli na výrobu nového webu www.dog-leg.eu, který se vytvářel na podporu prodeje elektrického golfového vozíku Dog-Leg. Začali jsme výběrem vhodné šablony, kterou jsme graficky a textově upravili dle přání zákazníka. Následně po zpracování všech požadavků a dokončení tohoto webu jsme vytvořili anglickou a německou verzi. Oficiální spuštění nového webu jsme podpořili PPC kampaněmi, kterým předcházela analýza klíčových slov. 

Přibližně půl roku po dokončení výše zmíněného webu jsme začali realizovat novou webovou prezentaci www.elmet.cz. Postup byl stejný jako při první realizaci a díky skvělé spolupráci s klientem jsme během pár týdnů vytvořili nový web opět podpořený PPC kampaněmi.

letacky-dog-leg.jpg

TISKOVINY

Zrealizování nových vizitek  pro nás byl jednoduchý úkol. Po grafickém návrhu jsme vizitky pustili do výroby a během pár dní je předali klientovi. Určitě stojí za zmínku i brožury Dog-Leg, které jsme graficky zpracovali, vytiskli a dodali ve třech jazykových mutacích.

plakat-do-vitriny-dog-leg.jpg

BANNERY, ROLL-UPY, PLAKÁTY…

Na podporu prodeje elektrického vozíku jsme realizovali bannery, roll-upy a plakáty do vitrín. Kompletní realizace v pořadí: grafika, tisk a dodání bylo pro nás v těchto zakázkách samozřejmostí.

detail-vysivky-a-knoflicku-dogleg.jpg

TEXTIL

Jako odměna pro golfové hráče budou působit nová polo trika s výšivkou loga Dog-Leg. Specialitou v této zakázce jsou brandové knoflíčky se stejným logem, které tričku dodají ještě větší hodnotu. Věříme, že spoustě hráčů uděláme tímto neobyčejný polo trikem radost. 

Společně k tričku mohou tito hráči dostávat i speciální golfové ručníky se stejnou výšivkou jako na polo trikách. Ručník se díky jemné karabině pověsí na golfový vozík a funguje jako potítko. 

firemni-a-produktove-foceni-elmet.jpg

PRODUKTOVÉ A FIREMNÍ FOCENÍ

Pro účely nejen webové prezentace, ale i PPC bannerů, plakátů, brožur a klasických bannerů jsme pro klienta realizovali produktové focení výrobků Elmet a golfového vozíku Dog-Leg. Nechybělo ani autentické focení firemních prostor, fotky jsme následně využili i pro tvorbu webové prezentace www.elmet.cz. 

PODLOŽKY POD SPZ

Podložky pod SPZ s vlastním potiskem jsou dnes již běžnou zakázkou pro jednotný design firemních vozidel. 
Připravili jsme grafický návrh a po jeho schválení klientem jsme zakázku zrealizovali a podložky během pár dní předali. 

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO ELMET DĚLÁME

Chcete s námi realizovat něco podobného?

Kontaktujte našeho reklamního poradce

Jakub Vágner

reklamní poradce

Jakub Vágner