Správa PPC reklamy Tvorba webových stránek Tvorba e-shopu Správa sociálních sítí SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy Jak nasdílet přístupy k reklamním účtům?

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Zviditelnit vás můžeme jak pomocí profilů na sociálních sítích nebo pomoci bannerů (které sami tvoříme v grafickém studiu) a videí. Kampaně cílíme na relevantní publikum, tedy na lidi, u kterých je největší šance, že u vás provedou konverzi (např. odeslání poptávkového formuláře nebo objednávky). Nastavujeme také remarketing – cílení reklamy na návštěvníky, kteří už jednou navštívili váš web/e-shop nebo na ty, kteří opustili nákupní košík a ještě nedokončili objednávku.
Samozřejmostí je zasílání podrobných reportů z marketingových kampaní každý měsíc.

Reklamka.cz

Zjistíme vaše potřeby.

Reklamka.cz

Vybereme ty správné sociální sítě.

Reklamka.cz

Vytvoříme profily a kampaně.

Reklamka.cz

Vyhodnocujeme a optimalizujeme.

FACEBOOK

Pokud nemáte svoji firmu ještě na Facebooku, pak je nejvyšší čas ji tam zařadit. Pomůžeme vám vytvořit firemní stránku a přizpůsobíme ji vašemu podnikání. Zároveň můžeme vytvořit i stránku pro konkrétní službu nebo produkt

Pro ty co chtějí své produkty nebo služby dostat více do podvědomí svých zákazníků, můžou využít našich služeb v rámci nastavení komplexních marketingových kampaní. Na Facebooku můžeme propagovat bannery, videa nebo konkrétní produkty

INSTAGRAM

Instagram je v poslední době velmi silný marketingový nástroj, na kterém uživatelé tráví mnoho času. I na něm je možné vytvořit firemní profil nebo stránku pro danou službu či produkt. 

YOUTUBE

Na sociální síti YouTube vám pomůžeme vytvořit kanál a nahrát vaše firemní nebo produktová videa. Zároveň je dokážeme sestříhat na požadovanou délku a spustit je jako reklamy při přehrávání ostatních videí na YouTube nebo na partnerských webech Google. Nastavení video reklam probíhá přes Google Ads, takže více informací jak fungují PPC reklamy naleznete v sekci Správa PPC reklamy. Pokud žádná videa nemáte, a chtěli byste svoji firmu nebo své produkty a služby prezentovat profesionálně, navštivte sekci tvorba videí a spotů.

NAŠE REFERENCE

VŠECHNY REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS