Reklamka.cz

SVTECH

Co pro klienta děláme?

zacatek-spoluprace-svtech.jpg

TISKOVINY a BANNERY

Začátek spolupráce byl postaven na výrobě různých reklamních panelů, desek, PVC bannerů a tiskovin letáky, vizitky apod.

firemni-weby-svtech.jpg

FIREMNÍ WEBY

Na dalším společném setkání jsme se zaměřili na jejich firemní web. Od společnosti jsme dostali požadavek na prozkoumání jejich webové prezentace a následně na navržení pár drobných úprav. Ani této firmě se nevyhnul moderní trend, kterým je nedostatek kvalifikovaných pracovních sil. A všechny tyto informace měly jednu webovou stránku, která byla přehlcená a pro zákazníky i nepřehledná.

Výsledkem jsou 4 nové weby:

https://www.sv-tech.eu/
https://www.svtech-solar.cz/
https://www.svtech-kariera.cz/
https://www.sv-tech.de/

JAK JSME SESTAVILI WEBY SVTECH?

Náš specialista z oddělení online marketingu navrhl rozdělení původního centrálního webu na dílčí části. Po komunikaci s klientem jsme se tedy rozhodli řešit každou problematiku zvlášť. Klient měl s danou skupinou jiný záměr a jiný může být i cílový okruh uživatelů, kterým chceme díky PPC kampaním společnost představit. Rozdělení jednotlivých skupin je dobré i v rámci SEO (optimalizace pro vyhledávače) a také snadněji můžeme z Analytics vyčíst, kde je problém a jak jej napravit. 

Rozdělení na jednotlivé weby se ukázalo výhodné již po měsíci používání. PPC kampaně jsme na kariéře nastavili natolik dobře, že poptávka převýšila nabídku

Všechny weby jsme zvládli v rekordním čase 2 měsíců a u všech samozřejmě dodrželi i jednotný design, aby hned každý věděl odkud vítr fouká. A třešnička na dortu je jednoduchý redakční systém, který si pochvaluje i majitel společnosti. Pro nás je to právě toto největší odměna, když je spokojen majitel. :)

Nový web SVtech.de
Nový web SVtech kariéra
Nový web SVtech.eu
Nový web SVtech Solar
polepy-vozidel-svtech.jpg

POLEPY VOZIDEL

Snažíme se našim partnerům poskytovat maximální servis ve všech našich službách, tak přišly na řadu polepy firemních aut (Fabia a Transporter).

tiskoviny-svtech.jpg

NOVÉ VIZITKY

K novému webu jsme stylem navrhli nové vizitky.

billboardy-svtech.jpg

BILLBOARDY

Nedílnou součástí spolupráce je i propagace společnosti formou originálního billboardu a tak návrh na BB plakát byl jasnou volnou, jak se zviditelnit v oblasti fotovoltaických panelů s dotací.

PROHLÉDNĚTE SI, CO VŠECHNO PRO SVTECH DĚLÁME

Chcete také neobyčejně zviditelnit Vaši firmu?

Kontaktujte našeho obchodního ředitele

Pavel Formánek

obchodní ředitel

Pavel Formánek