Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

OBALOVÝ DESIGN

Návrh obalu začíná zadáním od zákazníka, přes tvorbu grafického návrhu, doporučení či výběru vhodných materiálů až po finální produkt.

Reklamka.cz

Přes 25 let zkušeností

Reklamka.cz

Velký tým obalových odborníků

Reklamka.cz

Technické řešení je samozřejmostí

Reklamka.cz

Obalem to u nás nekončí

potravinove-obaly-madami.jpg

OBALY PRO POTRAVINY

Navrhujeme obaly pro potraviny, ať se jedná o malou etiketu či kompletní návrh obalu pro danou potravinu. Grafikou na obal to samozřejmě u nás nekončí. Doporučíme zákazníkovi i nejvhodnější materiál pro obal. Umíme připravit obal nejen česky, ale i v různých jazykových mutacích.

design-darkovych-sad-moet.jpg

DÁRKOVÉ SADY

Dárkové sady či balení nás velmi baví. Můžeme na základě vašich můžeme přijít s jakýmkoliv nápadem s přesahem do vaší corporate identity. Dárková sada může obsahovat produkt či produkt s dárkem|. Vše realizujeme se znalostmi retailového trhu a proto navrhujeme dárkové sady, které zaujmou. Technické řešení je u nás samozřejmostí.

design-psiho-krmiva-haffit.jpg

PRO NAŠE MAZLÍČKY

Máme rádi mazlíčky, a proto naší srdeční záležitostí jsou obaly na granule, tyčinky či jiné produkty pro naše pejsky, kočky a jiná zvířata. Realizujeme obaly na daný produkt, ale i na krabice, ve kterých se produkty posílají majitelům mazlíčků. Kromě obalů připravíme i celou koncepci projektu: obal výrobků, kompletní web či eshop, polep firemního vozidla, který bude zboží rozvážet, online služby jako jsou PPC či bannerové kampaně. Prostě kompletní grafické menu.  

design-obalu-obleceni-evona.jpg

OBALY A ETIKETY PRO OBLEČENÍ

Součástí produktu není pouze grafika daného výrobku, ale také i obal pro produkt, který je prodáván v retailových obchodech či e-shopech.  

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

Ježek catering a Ježkovy krabičky

Ježek catering a Ježkovy krabičky

7.2.2024

Pro klienta jsme vytvořili grafiku polepů dodávkových vozidel, přebalů na hotová jídla a materiálů pro použití v místě prodeje. Kromě toho jsme navrhli kompletní dress code pro obsluhu na caterinzích.

MyDr.Dog

MyDr.Dog

30.10.2020

Nová značka MyDr.Dog s prémiovými krmivy na trhu. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

Moët Hennessy

Moët Hennessy

15.5.2020

Dlouholetá spolupráce se společností MOËT HENNESSY. Podívejte se, co všechno pro ně děláme.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS