Tvorba loga Corporate identity Focení Tvorba videí a spotů Virtuální prohlídky Obalový design Design polepů aut a MHD Tisková grafika

CORPORATE IDENTITY

Součástí grafické CI (corporate identity neboli korporátní identita) je především  firemní logo a vyčerpávající manuál k němu. Jen díky manuálu docílíte nemalého úspěchu třeba tím, že bude vaše logo vždy stejně velké na určitém typu tiskovin, stejně barevné a hlavně i čitelné. Firemní image tvoří mnoho prvků, které vám rádi zpracujeme a dodáme.

Reklamka.cz

Zjistíme Vaše potřeby 
a možnosti.

Reklamka.cz

Logo s CI realizujeme vždy 
s originálním designem.

Reklamka.cz

Není to jen o logu, 
ale o celém grafickém manuálu.

Reklamka.cz

Předání autorských práv 
k dílu je u nás samozřejmost.

proc-corporate-identity-kosek.jpg

PROČ MY A CORPORATE IDENTITY?

Jsme tým grafiků, kreativců, designerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Nechceme být pouze nástroj na vaše myšlenky, ale chceme být hlavně partnerem vašeho nového projektu, společnosti. K vašim projektům přistupujeme s vědomím jeho jedinečnosti.

korporatni-identita.jpg

JAK TO U NÁS VZNIKÁ?

Na první schůzce s klientem si řekneme jeho představu (jakou barvu má rád, jaká bude jeho cílová skupina zákazníků). Poté se pustíme do přípravy návrhů loga k danému projektu. Připravíme více návrhů, které zákazníkovi prezentuje. Následně s klientem vše odladím k jeho maximální spokojenosti. A po dokončeném logu, připravíme grafický manuál a celé dílo předáme v tištěné a elektronické podobě včetně autorských práv.

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS