Billboardy City-light vitríny Reklama na vozech MHD Navigační tabule na sloupech Reklama na mostech Ostatní venkovní reklama

CITY LIGHT VITRÍNY

Vlastníme exkluzivní síť osvětlených reklamních panelů, tzv. city-light vitrín, které jsou umístěny v přístřešcích MHD nebo samostatně, a to v atraktivních lokalitách měst, jako jsou samotná centra měst, pěší zóny, náměstí, hlavní dopravní tepny v blízkosti obchodních a nákupních center, sportovních areálů apod. Rozměr reklamní plochy je 1,185 x 1,75 m.

Reklamka.cz

Nonstop reklama 24/7
díky osvětlení.

Reklamka.cz

Reklama přímo 
v centrech měst.

Reklamka.cz

Nejrozsáhlejší síť
reklamních médií.

Reklamka.cz

Můžete zákazníky navigovat
do vaší firmy.

SAMOSTATNÉ CITY-LIGHT VITRÍNY

Výhodou tohoto média je, že funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.  Samostatné City-light vitríny jsou nejvíce umístěny v centrech měst a tím jsou velmi atraktivní médium.

CITY-LIGHT VITRÍNY SOUČÁSTÍ MOBILIÁŘE

City-light vitríny, které jsou součástí zastávek MHD jsou velmi vhodným médiem pro krátkodobé kampaně a je zde možné umístit i více informací, než na jiné venkovní médium. Důvodem je, že čekající osoby na vozidlo MHD mají mnoho času na přečtení daného reklamního sdělení a to nejen ve dne, ale i v noci. Dále k CLV ploše je možné dobrandovat i celou zastávku MHD.

REKLAMA NA ZASTÁVKÁCH

SOUČÁSTÍ NAVIGAČNÍHO SYSTÉMU

Naše reklamní plochy mohou být i součástí navigačního systému pro vaši společnost. Výhodou je, že mohou dovézt tyto plochy přímo do vašeho obchodu, neboť mnoho CLV ploch je umístěných v blízkosti vaši provozovny.

 

VLASTNÍ TISK PLAKÁTŮ

Všechny plakáty do city-light vitrín tiskneme in-house na vlastních tiskových strojích.

Podívejte se na krátký video návod, jak u nás vybírat city-light vitríny ONLINE

NECHTE SE INSPIROVAT

NAŠE REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS