Správa PPC reklamy Tvorba webových stránek Tvorba e-shopu Správa sociálních sítí SEO Newslettery Srovnávače zboží Webová analytika Školení PPC reklamy

WEBOVÁ ANALYTIKA

Reklamka.cz

Zjistíme Vaše potřeby.

Reklamka.cz

Vybereme vhodné nástroje.

Reklamka.cz

Propojíme s nimi váš web nebo e-shop.

Reklamka.cz

Vyhodnocujeme návštěvnost.

MĚŘENÍ NÁVŠTĚVNOSTI WEBU/E-SHOPU

Po napojení webu na službu Google Analytics budete mít přehled o návštěvách vašich webových stránek, jednotlivých akcích vašich návštěvníků, o jejich věku, zájmech či kolik jich opustilo stránky ihned po zobrazení. Zjistíte také z jakého zdroje či média přichází, přes jakou stránku na web vstupují nebo přes jaké vyhledávací dotazy si zobrazili váš web. Nástroj lze také propojit s PPC systémem Google Ads. Díky tomu můžete mít přesný přehled o vašich nákladech na reklamu a tržbách z jednotlivých objednávek. 
Obraťte se na nás a my vám zajistíme sledování návštěvnosti vašeho webu nebo e-shopu, potom totiž budete vědět na koho cílit reklamu.

SLEDOVÁNÍ CHOVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ

Zvážíme pro vás přínos implementace služby, která sleduje chování zákazníků pomocí jasných a vizuálních dat. Získáte užitečný přehled o tom, kam vaši návštěvníci klikají (pomocí přehledných heatmap) a jak se na webu pohybují. Využíváme ty nejmodernější nástroje, jako je například Smartlook nebo Hotjar.

NAŠE REFERENCE

VŠECHNY REFERENCE

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS