MONTÁŽE A INSTALACE

Pokud nemáte představu, kam a jak umístit jednotlivé označení a loga nejen na vaší provozovně nebo prodejně, nechte to na nás. Dokážeme zpracovat grafický návrh pro lepší představu o finálním vzhledu a navrhneme to nejlepší technologické řešení jak výroby, tak instalace jednotlivých prvků. Provádíme kompletní branding interiérů i exteriérů na klíč.

 

zig_zag-1.jpg

VYPNUTÍ A INSTALACE BANNERŮ

Bannery instalujeme na zdi, ploty, štíty domů a to vše pomocí žebříku, plošin či horolezecké techniky. Díky tomu dokážeme označit i místa, která nejsou možné obrandovat z plošiny či jsou přístupné pouze ze střechy. Při samotné instalaci se nejčastěji navrtávají kotvy po obvodu, do kterých se vypne ocelové lano a následně přes gumolano vypleteme banner. Méně používaným řešením je navrtání banneru přímo do podkladu.

Podobných realizací za sebou máme již stovky a níže najdete ukázky některých našich prací, které se vyznačují především svou netradiční velikostí.

Více o výrobě a montáži bannerů naleznete zde

galerie-montaze-a-instalace-1
Návrhová plocha 6
Návrhová plocha 8
galerie-montaze-a-instalace-24
galerie-montaze-a-instalace-23
5547-fotbalove-hriste-chvojenec-brana
zig_zag-2.jpg

MONTÁŽE SVĚTELNÝCH A 3D LOG

Instalace světelných reklam včetně zapojení a zprovoznění je pomyslnou třešničkou na dortu celé zakázky. Pomůžeme vám samozřejmě se samotnou realizací, kdy vám navrhneme optimální způsob řešení, popřípadě pro vás zajistíme samotnou instalaci.

Pokud již máte logo nainstalováno, pomůžeme vám s jakoukoliv opravou, výměnou písmen, výměnou trafa atd. Výšek se nebojíme, takže výška budovy pro nás není překážka. Podívejte se na fotogalerii níže či si přečtěte, jak probíhala instalace světelných log pro společnost Chládek a Tintěra.

Návrhová plocha 19
Návrhová plocha 20
Návrhová plocha 16
Návrhová plocha 10
Návrhová plocha 9
galerie-montaze-a-instalace-25
zig-zag-3.jpg

VÝŠKOVÉ PRÁCE

V posledních letech jsme se setkali s narůstajícím počtem instalací bannerů a log na budovách, které nelze obsloužit z plošiny díky nedostatečně přístupným místům či vychází ekonomicky výhodněji instalovat tyto loga pomocí horolezecké techniky. I tyto práce provádíme po celé České republice. Před samotnou realizací provedeme obhlídku místa, abychom věděli, do čeho jdeme, resp z čeho se budeme spouštět 😊

Návrhová plocha 1
Návrhová plocha 2
Návrhová plocha 15
Návrhová plocha 11
Návrhová plocha 13
Návrhová plocha 14
zig-zag-4.jpg

VÝKOPOVÉ A ZEMNÍ PRÁCE

Kopat, betonovat, stavět… To je nedílná část zakázky, která předchází postavení pylonu či reklamního poutače. Zajistíme výkopové práce včetně připravení patek pro reklamní nosiče / pylony, navržení konstrukce, samotné zámečnické práce a samotné postavení včetně přidělání PVC či dibondových desek. V místech, kde není možno kopat, zajistíme například pro reklamní nosiče či stavbu billboardu betonové kvádry.

Na přání zákazníka svaříme konstrukci, která bude přesně odpovídat plánovanému záměru a splňovat požadavky na nosnost a stabilitu. Vše samozřejmě včetně povrchové úpravy do odstínu RAL nebo žárového zinkování.

Návrhová plocha 3
Návrhová plocha 7
Návrhová plocha 22
Návrhová plocha23
galerie-montaze-a-instalace-27
galerie-montaze-a-instalace-26

MÁTE ZÁJEM? KONTAKTUJTE NÁS